Gå til hovedindhold

Tp-link Omada Er707-m2 Kabelforbundet Router 2.5 Gigabit Ethernet, Hurtigt Ethernet, Gigabit Ethernet Sort

TP-LinkNetværkEAN: 4895252500738
Pris fra 1.074 krtil 1.499 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 425 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 933 kr 13. maj

Sammenlign priser på Tp-link Omada Er707-m2 Kabelforbundet Router 2.5 Gigabit Ethernet, Hurtigt Ethernet, Gigabit Ethernet Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1074 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Omada Multi-Gigabit VPN Router /ER707-M2
1.074 kr
Til butik
TP-Link Omada Multi-Gigabit VPN Router /ER707-M2 billede

Produktinformation

Omada Multi-Gigabit VPN Router ER707-M2, To 2,5G-porte, : 1× 2,5G WAN og 1× 2,5G WAN/LAN-porte giver aggregeringsforbindelse med høj båndbredde. Op til 6 WAN-porte, : 2.5G RJ45, gigabit Fiber og gigabit RJ45 WAN-porte med belastningsbalance øger udnyttelsesgraden af bredbånd med flere linjer. Meget sikker VPN, : Enterprise-standard SSL/IPSec/GER§/PPTP/L2TP VPN & OpenVPN er ideelle til brug på tværs af flere filialer og til WFH. Integreret i Omada SDN, : Understøtter Zero-Touch Provisioning (ZTP),** Centralized Cloud Management, Intelligent Monitoring og meget mere. Centraliseret administration, : Cloud-adgang og Omada-appen giver den største bekvemmelighed i administrationen. Omfattende sikkerhedsfunktioner, : Beskyt dit netværk og dine data med avancerede firewall-politikker, DoS-forsvar, IP/MAC/URL-filtrering og flere sikkerhedsfunktioner. *Disse funktioner kræver brug af en Omada-hardwarecontroller, softwarecontroller eller skybaseret controller. **Zero-Touch Provisioning kræver brug af Omada Cloud-Based Controller. Gå til, https://www.TP-Link.com/en/omada-cloud-based-controller/product-list/, for at bekræfte, hvilke modeller der er kompatible med Omada Cloud-Based Controller. lAN MAC-adresse kan kun ændres i standalone-tilstand. § Disse funktioner understøttes kun i Standalone-tilstand. Garanti Type, Begrænset livstidsgaranti, Generelt, Model, ER707-M2, Formfaktor, Skrivebord, vægmontering, Administreret, Ja, Kræver brug af OC300, OC200, Omada Cloud-Based Controller eller Omada Software Controller. Porte, WAN, 1 stk. 2.5G RJ45 WAN-port, LAN, 5 stk. 1× 2,5G RJ45 WAN/LAN-port, 4× Gigabit RJ45 WAN/LAN-port, 4G, Nej, 5G, Nej, USB-porte, 1 stk. USB 2.0-port (understøtter USB-lagring og LTE-backup med LTE-dongle), SFP-porte, 1 stk. Gigabit SFP WAN/LAN-port, Info om emballage, Emballagens størrelse, 329 x 246 x 81 mm, Emballagens vægt, 1.39 kg, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Routere
EAN: 4895252500738
Varenr.: C83883
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Omada Er707-m2 Kabelforbundet Router 2.5 Gigabit Ethernet, Hurtigt Ethernet, Gigabit Ethernet Sort
1.124 kr
Til butik
Tp-link Omada Er707-m2 Kabelforbundet Router 2.5 Gigabit Ethernet, Hurtigt Ethernet, Gigabit Ethernet Sort billede

Produktinformation

Multi-gig 2,5G- og Gigabit-porte øger uplink-hastigheden og reducerer flaskehalse Dual WAN med SFP og Ethernet gør forbindelserne redundante og fleksible 1,44 Gbit/s gennemløb og 66 VPN-tunneler understøtter tung fjernadgang 256-bit AES og ACL'er beskytter trafikken, mens systemlogfiler hjælper ved revision Webadministration, VLAN'er og policy-routing forenkler admin-kontrol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Routere
Artikel nr.: ER707-M2
EAN: 4895252500738
Varenr.: 5011357831
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Omada ER707-M2, Ethernet WAN, 2.5 Gigabit Ethernet, Hurtigt ethernet, Gigabit Ethernet, Sort
1.132 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link ER707-M2 Omada Multi-Gigabit VPN Router - Router
1.132 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Omada ER707-M2 V1 Router Kabling
1.217 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Omada ER707-M2 V1 Router Kabling
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tp-link Omada Er707-m2 Kabelforbundet Router 2.5 Gigabit Ethernet, Hurtigt Ethernet, Gigabit Ethernet Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tp-link Omada Er707-m2 Kabelforbundet Router 2.5 Gigabit Ethernet, Hurtigt Ethernet, Gigabit Ethernet Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK1.074 kr1.133 krKøb
2Dustin DK1.124 kr1.210,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.132 kr1.132 krKøb
4Proshop DK1.132 kr1.132 krKøb
5CompuMail DK1.217 kr1.217 krKøb
6Ultrashop1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tp-link Omada Er707-m2 Kabelforbundet Router 2.5 Gigabit Ethernet, Hurtigt Ethernet, Gigabit Ethernet Sort

PriceData har fulgt prisen på Tp-link Omada Er707-m2 Kabelforbundet Router 2.5 Gigabit Ethernet, Hurtigt Ethernet, Gigabit Ethernet Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 929 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 1.124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.002 kr.

Den nuværende pris på 1.074 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Tp-link Omada Er707-m2 Kabelforbundet Router 2.5 Gigabit Ethernet, Hurtigt Ethernet, Gigabit Ethernet Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Tp-link Omada Er707-m2 Kabelforbundet Router 2.5 Gigabit Ethernet, Hurtigt Ethernet, Gigabit Ethernet Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20261.074 kr13 kr (1%)
23. maj 20261.061 kr74 kr (7%)
19. maj 2026987 kr30 kr (3%)
17. maj 2026957 kr24 kr (3%)
13. maj 2026933 kr8 kr (1%)
12. maj 2026941 kr8 kr (1%)
10. maj 2026933 kr8 kr (1%)
9. maj 2026941 kr20 kr (2%)
7. maj 2026961 kr1 kr (0%)
6. maj 2026960 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret