Gå til hovedindhold

Tp-link Omada Eap673-extender Netværksforstærker Hvid 10, 100, 1000 Mbit/s

TP-LinkRepeatere og transceivereEAN: 8885020622874
Pris fra 1.049 krtil 1.369 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 320 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 998 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Tp-link Omada Eap673-extender Netværksforstærker Hvid 10, 100, 1000 Mbit/s og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1049 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Omada EAP673-Extender V1 WiFi-rækkeviddeforlænger Ekstern
1.049 kr
Til butik
TP-Link Omada EAP673-Extender V1 WiFi-rækkeviddeforlænger Ekstern billede

Produktinformation

TP-Link Omada EAP673-Extender V1 - WiFi-rækkeviddeforlænger - 1GbE - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - cloud-administreret

Produktspecifikationer

Artikel nr.: EAP673-EXTENDER
EAN: 8885020622874
Varenr.: 1002588682
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TP-Link Omada EAP673-Extender WiFi-repeater - hvid, dual-band AX
-3%1.089 kr
Før 1.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TP-Link Omada EAP673-Extender WiFi-repeater - hvid, dual-band AX billede

Produktinformation

Stærk og stabil WiFi-dækning i hele hjemmetTP-Link Omada EAP673-Extender er en netværksrepeater, der udvider dit trådløse netværk, så du får pålidelig forbindelse i rum, hvor signalet før var svagt. Med dual-band 2,4/5 GHz og understøttelse af Wi‑Fi 6 (802.11ax) leverer den en samlet trådløs hastighed op til 4.800 Mbit/s - ideelt til streaming, gaming og arbejde fra hjemmet.Funktioner til krævende netværkEAP673-Extender håndterer op til 250 brugere og understøtter QoS samt WMM for mere jævn trafikfordeling. Beamforming fokuserer signalet mod dine enheder for bedre rækkevidde. En gigabit Ethernet-port giver stabil kablet forbindelse, og webbaseret administration gør opsætningen enkel. Enheden er udført i hvidt polycarbonat med fire eksterne antenner.Type: NetværksrepeaterWi‑Fi-standarder: 802.11a/b/g/n/ac/axBånd: Dual-band 2,4 GHz / 5 GHzMaks. Wi‑Fi-hastighed: 4.800 Mbit/sAntaller antenner: 4, eksterneAntenneforstærkning: op til 5 dBiLAN-porte: 1 × RJ‑45 (10/100/1000 Mbit/s)Understøttelse: QoS, WMM, Beamforming, webadministration, Airtime schedulingSikkerhed: WEP 64/128-bit, WPA-PSK, WPA2-PSKStrømforbrug (maks.): 18 WIndgangsspænding: 100 – 240 V, 50/60 HzMål (H × B × D): 3,78 × 16 × 8 cmVægt: 0,437 kgDriftstemp.: 0 – 40 °C; Opbevaring: −40 – 70 °CFugtighed (drift): 10 – 90 %; (opbevaring): 5 – 90 %Farve: HvidMateriale: Polycarbonat (PC)Nulstillingsknap: JaVejledning: Quick start guide medfølger...

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Repeaters
Vægt: 0.71g
EAN: 8885020622874
Varenr.: 2125976
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TP-Link Omada EAP673-Extender WiFi-repeater - hvid, dual-band AX
-3%1.109 kr
Før 1.139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TP-Link Omada EAP673-Extender WiFi-repeater - hvid, dual-band AX billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Repeaters
Vægt: 0.71g
EAN: 8885020622874
Varenr.: 2125976
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Omada EAP673-Extender V1 WiFi-rækkeviddeforlænger Ekstern
1.289 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Omada Eap673-extender Netværksforstærker Hvid 10, 100, 1000 Mbit/s
1.369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tp-link Omada Eap673-extender Netværksforstærker Hvid 10, 100, 1000 Mbit/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tp-link Omada Eap673-extender Netværksforstærker Hvid 10, 100, 1000 Mbit/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.049 kr1.049 krKøb
2Boligcenter DK1.089 kr1.089 krKøb
3Vivas DK1.109 kr1.188 krKøb
4Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb
5Dustin DK1.369 kr1.455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tp-link Omada Eap673-extender Netværksforstærker Hvid 10, 100, 1000 Mbit/s

PriceData har fulgt prisen på Tp-link Omada Eap673-extender Netværksforstærker Hvid 10, 100, 1000 Mbit/s i 177 dage. Laveste pris i perioden er 668 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 1.049 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 986 kr.

Den nuværende pris på 1.049 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Tp-link Omada Eap673-extender Netværksforstærker Hvid 10, 100, 1000 Mbit/s. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Tp-link Omada Eap673-extender Netværksforstærker Hvid 10, 100, 1000 Mbit/s de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.049 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.048 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.047 kr2 kr (0%)
25. maj 20261.045 kr2 kr (0%)
24. maj 20261.047 kr3 kr (0%)
23. maj 20261.044 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.045 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.044 kr3 kr (0%)
13. maj 20261.047 kr12 kr (1%)
8. maj 20261.035 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret