Gå til hovedindhold

TP-Link Omada EAP615-WALL, 2.4 GHz, 5 GHz, 1774 Mbit/s, WPA, WPA2, WPA3, 10,100,1000 Mbit/s

TP-LinkRepeatere og transceivereEAN: 4897098683606
Pris fra 587 krtil 769 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 182 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 529 kr 6. maj

Sammenlign priser på TP-Link Omada EAP615-WALL, 2.4 GHz, 5 GHz, 1774 Mbit/s, WPA, WPA2, WPA3, 10,100,1000 Mbit/s og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 587 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link EAP615-Wall Trådløs forbindelse Hvid
587 kr
Til butik
TP-Link EAP615-Wall Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

TP-Link EAP615-Wall V1 - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - vægmonterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: EAP615-WALL
EAN: 4897098683606
Varenr.: 999261348
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Omada EAP615-WALL, 2.4 GHz, 5 GHz, 1774 Mbit/s, WPA, WPA2, WPA3, 10,100,1000 Mbit/s
648 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link EAP615-WALL AX1800 Wall Plate WiFi 6 Access Point
659 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Omada Eap615-wall Wlan Adgangspunkt 1774 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe)
-0%686 kr
Før 686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
WiFi 6 access point væg - TP-Link AX1800 (EAP615-WALL)
-1%749 kr
Før 759 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link EAP615-Wall Trådløs forbindelse Hvid
749 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
WiFi 6 access point væg - TP-Link AX1800 (EAP615-WALL)
-1%769 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Omada EAP615-WALL, 2.4 GHz, 5 GHz, 1774 Mbit/s, WPA, WPA2, WPA3, 10,100,1000 Mbit/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Omada EAP615-WALL, 2.4 GHz, 5 GHz, 1774 Mbit/s, WPA, WPA2, WPA3, 10,100,1000 Mbit/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK587 kr587 krKøb
2CS MEGASTORE DK648 kr687 krKøb
3Proshop DK659 kr698 krKøb
4Dustin DK686 kr772,25 krKøb
5Boligcenter DK749 kr749 krKøb
6Ultrashop749 kr749 krKøb
7Vivas DK769 kr848 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Omada EAP615-WALL, 2.4 GHz, 5 GHz, 1774 Mbit/s, WPA, WPA2, WPA3, 10,100,1000 Mbit/s

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Omada EAP615-WALL, 2.4 GHz, 5 GHz, 1774 Mbit/s, WPA, WPA2, WPA3, 10,100,1000 Mbit/s i 182 dage. Laveste pris i perioden er 527 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 609 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 559 kr.

Den nuværende pris på 587 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for TP-Link Omada EAP615-WALL, 2.4 GHz, 5 GHz, 1774 Mbit/s, WPA, WPA2, WPA3, 10,100,1000 Mbit/s. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for TP-Link Omada EAP615-WALL, 2.4 GHz, 5 GHz, 1774 Mbit/s, WPA, WPA2, WPA3, 10,100,1000 Mbit/s de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026587 kr27 kr (5%)
22. maj 2026560 kr1 kr (0%)
20. maj 2026559 kr3 kr (1%)
16. maj 2026562 kr8 kr (1%)
15. maj 2026554 kr3 kr (1%)
14. maj 2026557 kr4 kr (1%)
13. maj 2026561 kr1 kr (0%)
12. maj 2026562 kr21 kr (4%)
9. maj 2026583 kr50 kr (9%)
7. maj 2026533 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret