Gå til hovedindhold

TP-LINK Technologies TP-Link Omada EAP653 UR, 2.4 GHz, 5 GHz, 2976 Mbit/s, HTTPS, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA, WPA2, WPA3, 10,100,1000 Mbit/s

Pris fra 898 krtil 1.183 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 285 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 820 kr 15. mar.

Sammenlign priser på TP-Link Omada EAP653 UR, 2.4 GHz, 5 GHz, 2976 Mbit/s, HTTPS, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA, WPA2, WPA3, 10,100,1000 Mbit/s og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 898 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Omada EAP653 UR V1 Trådløs forbindelse Hvid
898 kr
Til butik
TP-Link Omada EAP653 UR V1 Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

TP-Link Omada EAP653 UR V1 - Trådløs forbindelse - 1GbE - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - cloud-administreret - væg/loftsmonterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: EAP653 UR
EAN: 8885020620566
Varenr.: 1002286031
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Omada Eap653 Ur Trådløs Adgangspunkt 2976 Mbit/s Hvid Power Over Ethernet (poe)
1.124 kr
Til butik
Tp-link Omada Eap653 Ur Trådløs Adgangspunkt 2976 Mbit/s Hvid Power Over Ethernet (poe) billede

Produktinformation

Oplev hurtig og pålidelig forbindelse med samtidig dual-band support på 2,4 GHz og 5 GHz for glat streaming og responsiv online aktivitet. Nyd en stabil forbindelse forbedret af mesh-netværk, automatisk kanalvalg og avancerede sikkerhedsprotokoller, der arbejder sammen for at optimere din netværksydelse. Forenkle din opsætning med Power over Ethernet og en brugervenlig webbaseret administrationsgrænseflade, der gør det nemt at vedligeholde dit netværk.

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Access points
Artikel nr.: EAP653 UR
EAN: 8885020620566
Varenr.: 5020047297
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Omada EAP653 UR V1 Trådløs forbindelse Hvid
1.149 kr
Til butik
TP-Link Omada EAP653 UR V1 Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

TP-Link Omada EAP653 UR V1 Trådløs Access Point - Hvid Oplev hurtig og pålidelig trådløs forbindelse med TP-Link Omada EAP653 UR V1. Dette avancerede access point er designet til at levere en stabil Wi-Fi dækning til både små og mellemstore virksomheder.

Produktspecifikationer

Kategori: Trådløse Adgangspunkter
EAN: 8885020620566
Varenr.: 76195
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Omada EAP653 UR, 2.4 GHz, 5 GHz, 2976 Mbit/s, HTTPS, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA, WPA2, WPA3, 10,100,1000 Mbit/s
1.183 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Omada EAP653 UR, 2.4 GHz, 5 GHz, 2976 Mbit/s, HTTPS, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA, WPA2, WPA3, 10,100,1000 Mbit/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Omada EAP653 UR, 2.4 GHz, 5 GHz, 2976 Mbit/s, HTTPS, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA, WPA2, WPA3, 10,100,1000 Mbit/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK898 kr898 krKøb
2Dustin DK1.124 kr1.210,25 krKøb
3Ultrashop1.149 kr1.149 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.183 kr1.183 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Omada EAP653 UR, 2.4 GHz, 5 GHz, 2976 Mbit/s, HTTPS, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA, WPA2, WPA3, 10,100,1000 Mbit/s

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Omada EAP653 UR, 2.4 GHz, 5 GHz, 2976 Mbit/s, HTTPS, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA, WPA2, WPA3, 10,100,1000 Mbit/s i 182 dage. Laveste pris i perioden er 820 kr (registreret d. 15. marts 2026), højeste er 903 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 870 kr.

Den nuværende pris på 898 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for TP-Link Omada EAP653 UR, 2.4 GHz, 5 GHz, 2976 Mbit/s, HTTPS, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA, WPA2, WPA3, 10,100,1000 Mbit/s. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for TP-Link Omada EAP653 UR, 2.4 GHz, 5 GHz, 2976 Mbit/s, HTTPS, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA, WPA2, WPA3, 10,100,1000 Mbit/s de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026898 kr5 kr (1%)
23. maj 2026903 kr5 kr (1%)
20. maj 2026898 kr46 kr (5%)
18. maj 2026852 kr6 kr (1%)
17. maj 2026858 kr14 kr (2%)
14. maj 2026872 kr6 kr (1%)
13. maj 2026878 kr25 kr (3%)
12. maj 2026903 kr31 kr (4%)
4. apr. 2026872 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026873 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret