Gå til hovedindhold

TP-Link Omada EAP650-Outdoor, 2.4 GHz, 5 GHz, 3000 Mbit/s, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3, WPA3-Enterprise, 10,100,1000 Mbit/s

TP-LinkTrådløse adgangspunkterEAN: 4897098683552
Pris fra 1.135 krtil 1.839 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 704 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.048 kr 8. apr.

Sammenlign priser på TP-Link Omada EAP650-Outdoor, 2.4 GHz, 5 GHz, 3000 Mbit/s, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3, WPA3-Enterprise, 10,100,1000 Mbit/s og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1135 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Omada EAP650-Outdoor V1 Trådløs forbindelse Hvid
1.135 kr
Til butik
TP-Link Omada EAP650-Outdoor V1 Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

TP-Link Omada EAP650-Outdoor V1 - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - cloud-administreret - væg/pælmonterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: EAP650-OUTDOOR
EAN: 4897098683552
Varenr.: 1000839303
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Omada EAP650-Outdoor, 2.4 GHz, 5 GHz, 3000 Mbit/s, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3, WPA3-Enterprise, 10,100,1000 Mbit/s
1.247 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Omada EAP650-Outdoor AX3000 Indoor/Outdoor WiFi 6 Access Point
1.319 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Omada EAP650-Outdoor V1 Trådløs forbindelse Hvid
1.399 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Omada Eap650-outdoor 3000 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe)
1.839 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Omada EAP650-Outdoor, 2.4 GHz, 5 GHz, 3000 Mbit/s, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3, WPA3-Enterprise, 10,100,1000 Mbit/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Omada EAP650-Outdoor, 2.4 GHz, 5 GHz, 3000 Mbit/s, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3, WPA3-Enterprise, 10,100,1000 Mbit/s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.135 kr1.135 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.247 kr1.247 krKøb
3Proshop DK1.319 kr1.319 krKøb
4Ultrashop1.399 kr1.399 krKøb
5Dustin DK1.839 kr1.925,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Omada EAP650-Outdoor, 2.4 GHz, 5 GHz, 3000 Mbit/s, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3, WPA3-Enterprise, 10,100,1000 Mbit/s

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Omada EAP650-Outdoor, 2.4 GHz, 5 GHz, 3000 Mbit/s, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3, WPA3-Enterprise, 10,100,1000 Mbit/s i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.040 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 1.384 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.192 kr.

Den nuværende pris på 1.135 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for TP-Link Omada EAP650-Outdoor, 2.4 GHz, 5 GHz, 3000 Mbit/s, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3, WPA3-Enterprise, 10,100,1000 Mbit/s. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for TP-Link Omada EAP650-Outdoor, 2.4 GHz, 5 GHz, 3000 Mbit/s, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3, WPA3-Enterprise, 10,100,1000 Mbit/s de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.135 kr184 kr (14%)
29. maj 20261.319 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.320 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.321 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.319 kr32 kr (2%)
22. maj 20261.287 kr35 kr (3%)
21. maj 20261.252 kr4 kr (0%)
19. maj 20261.248 kr2 kr (0%)
15. maj 20261.246 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.245 kr15 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret