Gå til hovedindhold

Tp-link Omada Eap620 Hd Wlan Adgangspunkt 1201 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe)

TP-LinkTrådløse adgangspunkterEAN: 6935364030742
Pris fra 923 krtil 1.369 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 446 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 850 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Tp-link Omada Eap620 Hd Wlan Adgangspunkt 1201 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 923 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link EAP620 HD Trådløs forbindelse Hvid
923 kr
Til butik
TP-Link EAP620 HD Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

TP-Link EAP620 HD - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - væg/loftsmonterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: EAP620 HD
EAN: 6935364030742
Varenr.: 996612541
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link EAP620 HD AX1800 Ceiling Mount WiFi 6 Access Point
942 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link EAP620 HD Trådløs forbindelse Hvid
1.179 kr
Til butik
TP-Link EAP620 HD Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

TP-Link EAP620 HD Trådløs Forbindelse - Hvid Oplev en ny verden af trådløs forbindelse med TP-Link EAP620 HD. Dette kraftfulde access point er designet til at levere hurtig og stabil internetadgang, perfekt til både private hjem og erhvervslivet. Med et s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Trådløse Adgangspunkter
EAN: 6935364030742
Varenr.: 60731
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TP-Link Omada EAP620 HD AX1800 loftmonteret WiFi 6 access point
-1%1.339 kr
Før 1.359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TP-Link Omada EAP620 HD AX1800 loftmonteret WiFi 6 access point
-1%1.359 kr
Før 1.379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Omada Eap620 Hd Wlan Adgangspunkt 1201 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe)
1.369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tp-link Omada Eap620 Hd Wlan Adgangspunkt 1201 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tp-link Omada Eap620 Hd Wlan Adgangspunkt 1201 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK923 kr923 krKøb
2Proshop DK942 kr981 krKøb
3Ultrashop1.179 kr1.179 krKøb
4Boligcenter DK1.339 kr1.339 krKøb
5Vivas DK1.359 kr1.438 krKøb
6Dustin DK1.369 kr1.455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tp-link Omada Eap620 Hd Wlan Adgangspunkt 1201 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe)

PriceData har fulgt prisen på Tp-link Omada Eap620 Hd Wlan Adgangspunkt 1201 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) i 165 dage. Laveste pris i perioden er 850 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 1.037 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 953 kr.

Den nuværende pris på 923 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Tp-link Omada Eap620 Hd Wlan Adgangspunkt 1201 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Tp-link Omada Eap620 Hd Wlan Adgangspunkt 1201 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026923 kr7 kr (1%)
2. jun. 2026916 kr26 kr (3%)
30. maj 2026890 kr20 kr (2%)
29. maj 2026910 kr13 kr (1%)
27. maj 2026897 kr7 kr (1%)
25. maj 2026904 kr6 kr (1%)
23. maj 2026910 kr7 kr (1%)
22. maj 2026903 kr7 kr (1%)
20. maj 2026896 kr14 kr (2%)
15. maj 2026910 kr28 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret