Gå til hovedindhold

TP-Link Omada EAP215-Bridge KIT, Netværksbro, 867 Mbit/s, Wi-Fi, Ethernet LAN, Hvid

TP-LinkTrådløse adgangspunkterEAN: 1210002603744
Pris fra 1.490 krtil 1.759 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 269 kr (15% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.295 kr 5. apr.

Sammenlign priser på TP-Link Omada EAP215-Bridge KIT, Netværksbro, 867 Mbit/s, Wi-Fi, Ethernet LAN, Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1490 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link EAP215-Bridge KIT
-12%1.490 kr
Før 1.690 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TP-Link EAP215-Bridge KIT billede

Produktinformation

TP-Link EAP215-Bridge KIT 867 Mbit/s Hvid Strøm over Ethernet (PoE)

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Access Point
Artikel nr.: EAP215-BRIDGE KIT
EAN: 1210002603744
Varenr.: 3457571
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TP-Link EAP215 Bridge Kit - trådløst access point sæt
-12%1.499 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TP-Link EAP215 Bridge Kit - trådløst access point sæt billede

Produktinformation

Stabilt netværk med TP-Link EAP215 Bridge KitTP-Link EAP215 Bridge Kit er et access point sæt, der hjælper dig med at udvide dit trådløse netværk sikkert og stabilt. Det er velegnet til små virksomheder, kontorer og hjem, hvor der er behov for pålidelig dækning og enkel administration.Fleksibel placering og enkel opsætningMed dette bridge kit kan du forbinde områder, hvor kabler er upraktiske, og skabe ensartet Wi‑Fi-dækning mellem lokationer. Sættet er designet til nem installation og giver en ryddelig, diskret løsning, der passer ind i professionelle miljøer....

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Access Points
Vægt: 1.54g
EAN: 1210002603744
Varenr.: 2159948
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TP-Link EAP215 Bridge Kit - trådløst access point sæt
-12%1.519 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TP-Link EAP215 Bridge Kit - trådløst access point sæt billede

Produktinformation

Stabilt netværk med TP-Link EAP215 Bridge KitTP-Link EAP215 Bridge Kit er et access point sæt, der hjælper dig med at udvide dit trådløse netværk sikkert og stabilt. Det er velegnet til små virksomheder, kontorer og hjem, hvor der er behov for pålidelig dækning og enkel administration.Fleksibel placering og enkel opsætningMed dette bridge kit kan du forbinde områder, hvor kabler er upraktiske, og skabe ensartet Wi‑Fi-dækning mellem lokationer. Sættet er designet til nem installation og giver en ryddelig, diskret løsning, der passer ind i professionelle miljøer.

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Access Points
Vægt: 1.54g
EAN: 1210002603744
Varenr.: 2159948
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Omada EAP215-Bridge KIT, Netværksbro, 867 Mbit/s, Wi-Fi, Ethernet LAN, Hvid
1.639 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Omada EAP215-Bridge KIT New
1.759 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Omada EAP215-Bridge KIT, Netværksbro, 867 Mbit/s, Wi-Fi, Ethernet LAN, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Omada EAP215-Bridge KIT, Netværksbro, 867 Mbit/s, Wi-Fi, Ethernet LAN, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.490 kr1.490 krKøb
2Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
3Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.639 kr1.639 krKøb
5Ultrashop1.759 kr1.759 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Omada EAP215-Bridge KIT, Netværksbro, 867 Mbit/s, Wi-Fi, Ethernet LAN, Hvid

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Omada EAP215-Bridge KIT, Netværksbro, 867 Mbit/s, Wi-Fi, Ethernet LAN, Hvid i 62 dage. Laveste pris i perioden er 1.295 kr (registreret d. 5. april 2026), højeste er 1.690 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.493 kr.

Den nuværende pris på 1.490 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for TP-Link Omada EAP215-Bridge KIT, Netværksbro, 867 Mbit/s, Wi-Fi, Ethernet LAN, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for TP-Link Omada EAP215-Bridge KIT, Netværksbro, 867 Mbit/s, Wi-Fi, Ethernet LAN, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.490 kr20 kr (1%)
28. maj 20261.470 kr27 kr (2%)
27. maj 20261.443 kr47 kr (3%)
23. maj 20261.490 kr200 kr (12%)
22. maj 20261.690 kr220 kr (15%)
21. maj 20261.470 kr220 kr (13%)
19. maj 20261.690 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.681 kr232 kr (16%)
14. maj 20261.449 kr150 kr (9%)
13. maj 20261.599 kr91 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret