Gå til hovedindhold

TP-Link | Deco XE75 V1 - Wi-Fi-system (3 routere) - op til 7200 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi 6E - Tri-Band

TP-LinkNetværkEAN: 4897098687147
Pris fra 2.238 krtil 2.990 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 752 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.347 kr 30. apr.

Sammenlign priser på TP-Link | Deco XE75 V1 - Wi-Fi-system (3 routere) - op til 7200 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi 6E - Tri-Band og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2238 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Deco Xe75 Wifi 6e Axe5400 Mesh Router 3-pack
-15%2.238 kr
Før 2.645,04 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tp-link Deco Xe75 Wifi 6e Axe5400 Mesh Router 3-pack billede

Produktinformation

Næste skridt inden for Mesh WiFi

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Mesh
Artikel nr.: Deco XE75(3-pack)
EAN: 4897098687147
Varenr.: 5011303077
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Deco XE75 V1 Wi-Fi-system
2.478 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Deco XE75 AXE5400 3-pakke
2.489 kr
Til butik
TP-link Deco XE75 AXE5400 3-pakke billede

Produktinformation

Tp-Link Deco XE75 AXE5400 3-pakke er et komplet mesh-system med Wifi 6E og en samlet datahastighed på op til 5400 Mb/s. Systemet er beregnet til op til 200 enheder og egner sig til hjemmenetværk, store boliger og kontor, hvor mange enheder skal på nettet samtidig. Mesh-dækning til hjemmenetværk og store boliger Med tre mesh-enheder kan du fordele Deco XE75 rundt i hjemmet eller på kontoret, så signalet følger dig fra rum til rum. Systemet sørger for, at enhederne skifter sømløst mellem noderne, så forbindelsen opleves som ét samlet netværk. Wifi 6E og tre frekvensbånd Deco XE75 understøtter Wifi 6E (Wireless AX) og arbejder på 2.4 GHz, 5 GHz og 6 GHz. Fordelingen på tre bånd med op til 5400 Mb/s gør det muligt at fordele trafik, så krævende opgaver kan ligge på de hurtigere bånd, mens enklere enheder bruger de øvrige. AI-baseret mesh og stærk hardware Den indbyggede 1.7 GHz Quad-Core processor hjælper systemet med at håndtere mange samtidige forbindelser. AI-baseret mesh-teknologi optimerer ruterne i netværket, så enhederne får en passende forbindelse, selv når belastningen ændrer sig i løbet af dagen. Kablede forbindelser og sikkerhed Hver mesh-enhed har 3 x gigabit Ethernet-porte, så du kan tilslutte udstyr kablet, hvis det passer bedre til din opsætning. Sikkerheden håndteres med WPA/WPA2/WPA3-kryptering, så adgangen til det trådløse netværk beskyttes efter gældende standarder. I pakken: 3 x Deco XE75 mesh-noder, 3 x strømforsyninger, 1 x netværkskabel.

Produktspecifikationer

Mærke: Tp-Link
Kategori: Mesh
Artikel nr.: Deco XE75
EAN: 4897098687147
Varenr.: 64913
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link | Deco XE75 V1 - Wi-Fi-system (3 routere) - op til 7200 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi 6E - Tri-Band
2.489 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
TP-Link Deco XE75 V1 Wi-Fi-system Desktop Router - GEEKD.dk
2.543 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Deco XE75 (3-pak) Wi-Fi 6E AXE5400 Mesh Wi-Fi-system til hele hjemmet
2.592 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Deco XE75 V1 Wi-Fi-system
2.779 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mesh Wi?Fi 6E system TP-Link Deco XE75 (3-pack)
-3%2.799 kr
Før 2.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mesh Wi?Fi 6E system TP-Link Deco XE75 (3-pack)
-3%2.819 kr
Før 2.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco XE75 (3-PACK) AXE5400 Tri-Band Mesh - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E)
2.990 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link Deco XE75 3-pack WiFi 6E Mesh
2.990 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link | Deco XE75 V1 - Wi-Fi-system (3 routere) - op til 7200 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi 6E - Tri-Band koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link | Deco XE75 V1 - Wi-Fi-system (3 routere) - op til 7200 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi 6E - Tri-Band koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK2.238 kr2.324,25 krKøb
2CompuMail DK2.478 kr2.478 krKøb
3Av-Cables DK2.489 kr2.489 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.489 kr2.489 krKøb
5Geekd2.543 kr2.543 krKøb
6Teknikproffset DK2.592 kr2.651 krKøb
7Ultrashop2.779 kr2.779 krKøb
8Boligcenter DK2.799 kr2.799 krKøb
9Vivas DK2.819 kr2.888 krKøb
10Proshop DK2.990 kr2.990 krKøb
11Komplett DK2.990 kr2.990 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link | Deco XE75 V1 - Wi-Fi-system (3 routere) - op til 7200 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi 6E - Tri-Band

PriceData har fulgt prisen på TP-Link | Deco XE75 V1 - Wi-Fi-system (3 routere) - op til 7200 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi 6E - Tri-Band i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.347 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 2.543 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.260 kr.

Den nuværende pris på 2.238 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for TP-Link | Deco XE75 V1 - Wi-Fi-system (3 routere) - op til 7200 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi 6E - Tri-Band. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for TP-Link | Deco XE75 V1 - Wi-Fi-system (3 routere) - op til 7200 sq.ft - mesh - GigE - Wi-Fi 6E - Tri-Band de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20262.238 kr862 kr (63%)
4. maj 20261.376 kr862 kr (39%)
1. maj 20262.238 kr891 kr (66%)
30. apr. 20261.347 kr891 kr (40%)
29. apr. 20262.238 kr61 kr (3%)
28. apr. 20262.299 kr905 kr (65%)
27. apr. 20261.394 kr1 kr (0%)
26. apr. 20261.395 kr893 kr (39%)
25. apr. 20262.288 kr891 kr (64%)
24. apr. 20261.397 kr902 kr (39%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret