Gå til hovedindhold

Ubiquiti Wave-Nano-EU | CPE | UISP Wave Nano, 60 GHz, 2 Gbps, 5 km, RJ45 1000Mb/s, IPX6

UbiquitiNetværkEAN: 0810010078988
Pris fra 2.182 krtil 3.119 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 937 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.134 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti Wave-Nano-EU | CPE | UISP Wave Nano, 60 GHz, 2 Gbps, 5 km, RJ45 1000Mb/s, IPX6 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2182 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
UBIQUITI 60 GHz PtMP station, Wave-Nano (Wave-Nano)
2.182 kr
Til butik
UBIQUITI 60 GHz PtMP station, Wave-Nano (Wave-Nano) billede

Produktinformation

UBIQUITI 60 GHz PtMP station, Wave-Nano (Wave-Nano)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: Wave-Nano
EAN: 0810010078988
Varenr.: 1000941621
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti Wave-Nano Wave Nano
2.355 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti Wave-Nano-EU | CPE | UISP Wave Nano, 60 GHz, 2 Gbps, 5 km, RJ45 1000Mb/s, IPX6
2.387 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Uisp Wave Nano Ptmp Station
2.549 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti Wave-Nano (white) WiFi Access Point - GEEKD.dk
2.559 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UISP Wave Nano
2.719 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ubiquiti Wave Nano (EU) - 60 GHz CPE punkt‑til‑punkt, 2 Gbps, 5 km, IPX6
3.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Wave Nano (EU) - 60 GHz CPE punkt‑til‑punkt, 2 Gbps, 5 km, IPX6
3.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Wave-Nano-EU | CPE | UISP Wave Nano, 60 GHz, 2 Gbps, 5 km, RJ45 1000Mb/s, IPX6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Wave-Nano-EU | CPE | UISP Wave Nano, 60 GHz, 2 Gbps, 5 km, RJ45 1000Mb/s, IPX6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.182 kr2.182 krKøb
2Proshop DK2.355 kr2.355 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.387 kr2.387 krKøb
4Dustin DK2.549 kr2.635,25 krKøb
5Geekd2.559 kr2.559 krKøb
6Ultrashop2.719 kr2.719 krKøb
7Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
8Vivas DK3.119 kr3.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti Wave-Nano-EU | CPE | UISP Wave Nano, 60 GHz, 2 Gbps, 5 km, RJ45 1000Mb/s, IPX6

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti Wave-Nano-EU | CPE | UISP Wave Nano, 60 GHz, 2 Gbps, 5 km, RJ45 1000Mb/s, IPX6 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.107 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 2.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.240 kr.

Den nuværende pris på 2.182 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Ubiquiti Wave-Nano-EU | CPE | UISP Wave Nano, 60 GHz, 2 Gbps, 5 km, RJ45 1000Mb/s, IPX6. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Ubiquiti Wave-Nano-EU | CPE | UISP Wave Nano, 60 GHz, 2 Gbps, 5 km, RJ45 1000Mb/s, IPX6 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.182 kr3 kr (0%)
31. maj 20262.185 kr5 kr (0%)
30. maj 20262.190 kr5 kr (0%)
29. maj 20262.185 kr2 kr (0%)
28. maj 20262.187 kr3 kr (0%)
27. maj 20262.184 kr6 kr (0%)
25. maj 20262.190 kr165 kr (7%)
23. maj 20262.355 kr118 kr (5%)
22. maj 20262.473 kr26 kr (1%)
21. maj 20262.499 kr149 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret