Gå til hovedindhold

Teltonika RUT241 eSIM | Industriel 4G LTE-router | Cat 4, 2x RJ45 100Mb/s, eSIM

TeltonikaNetværkEAN: 4779051843244
Pris fra 1.200 krtil 1.499 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 299 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.189 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Teltonika RUT241 eSIM | Industriel 4G LTE-router | Cat 4, 2x RJ45 100Mb/s, eSIM og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1200 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika RUT241 eSIM Trådløs router
1.200 kr
Til butik
Teltonika RUT241 eSIM Trådløs router billede

Produktinformation

Teltonika RUT241 eSIM - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - 2G, 3G, 4G - DIN monterbar på skinne

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Artikel nr.: RUT241200000
EAN: 4779051843244
Varenr.: 1003268271
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUT241 eSIM | Industriel 4G LTE-router | Cat 4, 2x RJ45 100Mb/s, eSIM
1.209 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Teltonika RUT241 eSIM - trådløs 4G router til DIN-skinne
-6%1.409 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika RUT241 eSIM - trådløs 4G router til DIN-skinne
-6%1.429 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Teltonika RUT241 eSIM Trådløs router
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUT241 eSIM | Industriel 4G LTE-router | Cat 4, 2x RJ45 100Mb/s, eSIM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUT241 eSIM | Industriel 4G LTE-router | Cat 4, 2x RJ45 100Mb/s, eSIM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.200 kr1.200 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.209 kr1.209 krKøb
3Boligcenter DK1.409 kr1.409 krKøb
4Vivas DK1.429 kr1.498 krKøb
5Ultrashop1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika RUT241 eSIM | Industriel 4G LTE-router | Cat 4, 2x RJ45 100Mb/s, eSIM

PriceData har fulgt prisen på Teltonika RUT241 eSIM | Industriel 4G LTE-router | Cat 4, 2x RJ45 100Mb/s, eSIM i 122 dage. Laveste pris i perioden er 1.189 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 1.285 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.228 kr.

Den nuværende pris på 1.200 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Teltonika RUT241 eSIM | Industriel 4G LTE-router | Cat 4, 2x RJ45 100Mb/s, eSIM. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Teltonika RUT241 eSIM | Industriel 4G LTE-router | Cat 4, 2x RJ45 100Mb/s, eSIM de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.200 kr9 kr (1%)
28. maj 20261.209 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.210 kr2 kr (0%)
26. maj 20261.212 kr20 kr (2%)
25. maj 20261.232 kr3 kr (0%)
24. maj 20261.229 kr19 kr (2%)
23. maj 20261.210 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.218 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.219 kr8 kr (1%)
19. maj 20261.227 kr17 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret