Gå til hovedindhold

Teltonika RUT241 eSIM - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 2G 3G 4G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n

TeltonikaNetværkEAN: 4779051841875
Pris fra 1.260 krtil 1.719 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 459 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.241 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Teltonika RUT241 eSIM - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 2G 3G 4G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1260 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUT241 eSIM - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - 2G, 3G, 4G - DIN monterbar på skinne
1.260 kr
Til butik
Teltonika RUT241 eSIM - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - 2G, 3G, 4G - DIN monterbar på skinne billede

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Diverse tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: RUT241210000
EAN: 4779051841875
Varenr.: 21706740
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUT241 eSIM - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 2G 3G 4G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n
1.260 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Rut241 Industrial Lte Wireless Router Esim
-0%1.311 kr
Før 1.311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika RUT241 eSIM Trådløs router
1.365 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
4G LTE router Teltonika RUT241 eSIM - industriel
1.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
4G LTE router Teltonika RUT241 eSIM - industriel
1.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUT241 eSIM - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 2G 3G 4G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUT241 eSIM - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 2G 3G 4G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.260 kr1.260 krKøb
2Proshop DK1.260 kr1.260 krKøb
3Dustin DK1.311 kr1.397,25 krKøb
4CompuMail DK1.365 kr1.365 krKøb
5Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
6Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika RUT241 eSIM - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 2G 3G 4G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n

PriceData har fulgt prisen på Teltonika RUT241 eSIM - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 2G 3G 4G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.080,06 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 1.397 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.277 kr.

Den nuværende pris på 1.260 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Teltonika RUT241 eSIM - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 2G 3G 4G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Teltonika RUT241 eSIM - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 2G 3G 4G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.260 kr11 kr (1%)
19. maj 20261.249 kr3 kr (0%)
14. maj 20261.252 kr38 kr (3%)
9. maj 20261.290 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.289 kr6 kr (0%)
5. maj 20261.283 kr13 kr (1%)
3. maj 20261.270 kr19 kr (2%)
25. apr. 20261.251 kr113 kr (8%)
18. apr. 20261.364 kr15 kr (1%)
17. apr. 20261.379 kr68 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret