Gå til hovedindhold

Tork Universal håndklædeark 471146 2-lag hvid 3800 ark H2 | Aftørring | 3800 ark | EU-Blomsten

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322540759310
Pris fra 476 krtil 1.030,94 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 554,94 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 404 kr 18. maj

Sammenlign priser på Tork Universal håndklædeark 471146 2-lag hvid 3800 ark H2 | Aftørring | 3800 ark | EU-Blomsten og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 476 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndklædeark Tork Xpress® H2 Multifold Universal 2-lag hvid - (20 pakker x 190 ark/karton)
476 kr
Til butik
Håndklædeark Tork Xpress® H2 Multifold Universal 2-lag hvid - (20 pakker x 190 ark/karton) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklædeark
Farve: 1
Artikel nr.: 471146
EAN: 7322540759310
Varenr.: 4131851
Gå til Den Glade Mund
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tork Xpress® H2 Advanced Multifold 2-lags 47 11 46
516,45 kr
Til butik
Tork Xpress® H2 Advanced Multifold 2-lags 47 11 46 billede

Produktinformation

Driftssikre håndklædeark til professionelle faciliteter Tork Xpress® Multifold Håndklædeark H2 Advanced er udviklet til virksomheder og institutioner, der ønsker en balance mellem komfort, sugeevne og driftsøkonomi. Den 2-lags kvalitet sikrer effektiv hå...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Essity
Kategori: ruller
EAN: 7322540759310
Varenr.: 60004
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Håndklædeark Tork multifold H2
601,95 kr
Til butik
Håndklædeark Tork multifold H2 billede

Produktinformation

Opfyld de basale håndaftørringsbehov med universelle Tork Xpress Multifold håndklædeark til fornuftige priser. Disse håndklædeark passer i Tork Xpress® Dispenser Multifold Håndklædeark til toiletter med middel brugerfrekvens. Den passer på steder, hvor pl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklædeark
EAN: 7322540759310
Varenr.: 609.2218
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Papirhåndklæde Tork Xpress H2 Universal 2-lags 3800 ark.
830 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Universal håndklædeark 471146 2-lag hvid 3800 ark H2 | Aftørring | 3800 ark | EU-Blomsten
864,36 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Håndklædeark Tork H2 471146 Universal 2-lags 20x190 ark
1.030,94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Universal håndklædeark 471146 2-lag hvid 3800 ark H2 | Aftørring | 3800 ark | EU-Blomsten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Universal håndklædeark 471146 2-lag hvid 3800 ark H2 | Aftørring | 3800 ark | EU-Blomsten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK476 kr515 krKøb
2Den Glade Mund516,45 kr516,45 krKøb
3RedOffice Konpap601,95 kr601,95 krKøb
4Nova Nordic A/S830 kr830 krKøb
5Sikkerhedsgiganten864,36 kr864,36 krKøb
6Hertels Boresko1.030,94 kr1.030,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Universal håndklædeark 471146 2-lag hvid 3800 ark H2 | Aftørring | 3800 ark | EU-Blomsten

PriceData har fulgt prisen på Tork Universal håndklædeark 471146 2-lag hvid 3800 ark H2 | Aftørring | 3800 ark | EU-Blomsten i 182 dage. Laveste pris i perioden er 404 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 864,36 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 454 kr.

Den nuværende pris på 476 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Tork Universal håndklædeark 471146 2-lag hvid 3800 ark H2 | Aftørring | 3800 ark | EU-Blomsten. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Tork Universal håndklædeark 471146 2-lag hvid 3800 ark H2 | Aftørring | 3800 ark | EU-Blomsten de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026476 kr18 kr (4%)
29. maj 2026458 kr77 kr (14%)
22. maj 2026535 kr105 kr (24%)
21. maj 2026430 kr26 kr (6%)
18. maj 2026404 kr131 kr (24%)
17. maj 2026535 kr131 kr (32%)
14. maj 2026404 kr18 kr (4%)
13. maj 2026422 kr17 kr (4%)
12. maj 2026405 kr71 kr (15%)
11. maj 2026476 kr54 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret