Gå til hovedindhold

Tork PeakServe Mini Dispenser 552550 Continuous Håndklædeark - Hvid H5 | Dispenser | H5 | Tork

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322541136509
Pris fra 1.106 krtil 2.069,4 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 963,4 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tork PeakServe Mini Dispenser 552550 Continuous Håndklædeark - Hvid H5 | Dispenser | H5 | Tork og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1106 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dispenser Tork H5 Mini PeakServe® Continuous ™ hvid - til håndklædeark
1.106 kr
Til butik
Dispenser Tork H5 Mini PeakServe® Continuous ™ hvid - til håndklædeark billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklædedispenser
Farve: 2
Artikel nr.: 552550
EAN: 7322541136509
Varenr.: 6464373
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tork PeakServer Mini dispenser
-6%1.965,79 kr
Før 2.096,94 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tork PeakServer Mini dispenser billede

Produktinformation

• Ekstra slankt design: attraktiv og pladsbesparende• Høj kapacitet: Mindre vedligeholdelse og mindre risiko for at løbe tør for papir• Det er altid hurtigt og nemt at tage et håndklædeark med vores nye patenterede Continuous system• F

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Dispensere
EAN: 7322541136509
Varenr.: 615.552550
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork PeakServe Mini Dispenser 552550 Continuous Håndklædeark - Hvid H5 | Dispenser | H5 | Tork
2.069,4 kr
Til butik
Tork PeakServe Mini Dispenser 552550 Continuous Håndklædeark - Hvid H5 | Dispenser | H5 | Tork billede

Produktinformation

Tork PeakServe: Den nyeste innovation til travle toiletter, hvor rengøringspersonalet skal udnytte tiden bedst muligt og afbrydelser i brugerflowet gerne undgås. Dispenseren er kompatibel med Tork PeakServe Continuous Håndklædeark og har en meget høj kapa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Dispenser
EAN: 7322541136509
Varenr.: 47153536991569

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork PeakServe Mini Dispenser 552550 Continuous Håndklædeark - Hvid H5 | Dispenser | H5 | Tork koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork PeakServe Mini Dispenser 552550 Continuous Håndklædeark - Hvid H5 | Dispenser | H5 | Tork koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.106 kr1.106 krKøb
2RedOffice Konpap1.965,79 kr1.965,79 krKøb
3Sikkerhedsgiganten2.069,4 kr2.069,4 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork PeakServe Mini Dispenser 552550 Continuous Håndklædeark - Hvid H5 | Dispenser | H5 | Tork

PriceData har fulgt prisen på Tork PeakServe Mini Dispenser 552550 Continuous Håndklædeark - Hvid H5 | Dispenser | H5 | Tork i 150 dage. Laveste pris i perioden er 1.106 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 1.595 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.300 kr.

Den nuværende pris på 1.106 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Tork PeakServe Mini Dispenser 552550 Continuous Håndklædeark - Hvid H5 | Dispenser | H5 | Tork. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Tork PeakServe Mini Dispenser 552550 Continuous Håndklædeark - Hvid H5 | Dispenser | H5 | Tork de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.106 kr124 kr (10%)
30. maj 20261.230 kr17 kr (1%)
29. maj 20261.247 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.248 kr126 kr (11%)
27. maj 20261.122 kr109 kr (9%)
23. maj 20261.231 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.233 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.232 kr2 kr (0%)
18. maj 20261.234 kr112 kr (10%)
17. maj 20261.122 kr124 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret