Gå til hovedindhold

Tork PeakServe Dispenser Mini Continuous Håndklædeark H5 | Dispenser | Tork | Tork PeakServe

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322541136585
Pris fra 1.106 krtil 2.158,13 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.052,13 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tork PeakServe Dispenser Mini Continuous Håndklædeark H5 | Dispenser | Tork | Tork PeakServe og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1106 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dispenser Tork H5 Mini PeakServe® Continuous™ sort - til håndklædeark
1.106 kr
Til butik
Dispenser Tork H5 Mini PeakServe® Continuous™ sort - til håndklædeark billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklædedispenser
Farve: 2
Artikel nr.: 552558
EAN: 7322541136585
Varenr.: 7450999
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork PeakServe Dispenser Mini Continuous Håndklædeark H5 | Dispenser | Tork | Tork PeakServe
2.069,4 kr
Til butik
Tork PeakServe Dispenser Mini Continuous Håndklædeark H5 | Dispenser | Tork | Tork PeakServe billede

Produktinformation

Tork PeakServe Dispenser Mini Continuous Håndklædeark Pladsbesparende, Effektiv og CO-Neutral Tork PeakServe Dispenser Mini Continuous er den seneste innovation fra Tork, skabt til travle toiletområder, hvor effektivitet, minimal vedligeholdelse og høj k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Dispenser
EAN: 7322541136585
Varenr.: 54962691211640
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tork PeakServer Mini dispenser
2.158,13 kr
Til butik
Tork PeakServer Mini dispenser billede

Produktinformation

• Ekstra slankt design: attraktiv og pladsbesparende• Høj kapacitet: Mindre vedligeholdelse og mindre risiko for at løbe tør for papir• Det er altid hurtigt og nemt at tage et håndklædeark med vores nye patenterede Continuous system• F

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Dispensere
EAN: 7322541136585
Varenr.: 615.5524 10

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork PeakServe Dispenser Mini Continuous Håndklædeark H5 | Dispenser | Tork | Tork PeakServe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork PeakServe Dispenser Mini Continuous Håndklædeark H5 | Dispenser | Tork | Tork PeakServe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.106 kr1.106 krKøb
2Sikkerhedsgiganten2.069,4 kr2.069,4 krKøb
3RedOffice Konpap2.158,13 kr2.158,13 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork PeakServe Dispenser Mini Continuous Håndklædeark H5 | Dispenser | Tork | Tork PeakServe

PriceData har fulgt prisen på Tork PeakServe Dispenser Mini Continuous Håndklædeark H5 | Dispenser | Tork | Tork PeakServe i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.106 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 1.500 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.206 kr.

Den nuværende pris på 1.106 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Tork PeakServe Dispenser Mini Continuous Håndklædeark H5 | Dispenser | Tork | Tork PeakServe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Tork PeakServe Dispenser Mini Continuous Håndklædeark H5 | Dispenser | Tork | Tork PeakServe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.106 kr124 kr (10%)
30. maj 20261.230 kr108 kr (10%)
27. maj 20261.122 kr109 kr (9%)
23. maj 20261.231 kr109 kr (10%)
22. maj 20261.122 kr1,75 kr (0%)
21. maj 20261.123,75 kr1,75 kr (0%)
10. maj 20261.122 kr1,75 kr (0%)
9. maj 20261.123,75 kr1,75 kr (0%)
7. maj 20261.122 kr1,75 kr (0%)
6. maj 20261.123,75 kr1,75 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret