Gå til hovedindhold

Tork Elevation SmartOne mini toiletpapir dispenser sort eller hvid T9 - Sort | Dispenser | T9 |

TorkToiletpapirholderEAN: 7322540803914
Pris fra 342,56 krtil 935 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 592,44 kr (63% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tork Elevation SmartOne mini toiletpapir dispenser sort eller hvid T9 - Sort | Dispenser | T9 | og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 342.56 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dispenser Tork T9 681008 Sort
342,56 kr
Til butik
Dispenser Tork T9 681008 Sort billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: SmartOne® Dispenser Mini Toiletpapir Mærke: Tork System: T9 Farve: Sort Elevation: Ja Størrelse: B 15.6cm. H 21.9cm. L 21.9cm 3 hurtige: Høj kapacitet: Mindre vedligeholdelse og mindre risiko for at løbe tør for papir Robust design m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapirholder
Farve: Sort
EAN: 7322540803914
Varenr.: 199626
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Elevation SmartOne mini toiletpapir dispenser sort eller hvid T9 - Sort | Dispenser | T9 |
560,63 kr
Til butik
Tork Elevation SmartOne mini toiletpapir dispenser sort eller hvid T9 - Sort | Dispenser | T9 | billede

Produktinformation

Tork Elevation SmartOne mini toiletpapir dispenser sort eller hvid T9 Tork SmartOne Dispenser Mini Toiletpapir i Elevation-design er et effektivt og meget robust dispensersystem, som er perfekt til toiletter i krævende omgivelser med lav til middel bruger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Dispenser
EAN: 7322540803914
Varenr.: 47926476112209
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tork 681008 smartone ® toiletpapir dispenser mini sort t9
935 kr
Til butik
Tork 681008 smartone ® toiletpapir dispenser mini sort t9 billede

Produktinformation

Tork SmartOne Mini Dispenser Toiletpapir i Elevation Design er et moderne og effektivt dispensersystem, der er velegnet til toiletter med en lav til middel brugertrafik. En-ad-gangen dispenserfunktion bidrager til at reducere forbruget med op til 40% samm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 3
EAN: 7322540803914
Varenr.: 2872110

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elevation SmartOne mini toiletpapir dispenser sort eller hvid T9 - Sort | Dispenser | T9 | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elevation SmartOne mini toiletpapir dispenser sort eller hvid T9 - Sort | Dispenser | T9 | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hertels Boresko342,56 kr342,56 krKøb
2Sikkerhedsgiganten560,63 kr560,63 krKøb
3Elvvs.dk935 kr935 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Elevation SmartOne mini toiletpapir dispenser sort eller hvid T9 - Sort | Dispenser | T9 |

PriceData har fulgt prisen på Tork Elevation SmartOne mini toiletpapir dispenser sort eller hvid T9 - Sort | Dispenser | T9 | i 158 dage. Laveste pris i perioden er 342,56 kr (registreret d. 28. december 2025), højeste er 560,7 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 452 kr.

Den nuværende pris på 342,56 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Tork Elevation SmartOne mini toiletpapir dispenser sort eller hvid T9 - Sort | Dispenser | T9 |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Tork Elevation SmartOne mini toiletpapir dispenser sort eller hvid T9 - Sort | Dispenser | T9 | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. apr. 2026342,56 kr218,07 kr (39%)
18. apr. 2026560,63 kr218,07 kr (64%)
17. apr. 2026342,56 kr218,07 kr (39%)
16. apr. 2026560,63 kr218,07 kr (64%)
9. feb. 2026342,56 kr218,07 kr (39%)
8. feb. 2026560,63 kr218,07 kr (64%)
17. jan. 2026342,56 kr218,07 kr (39%)
16. jan. 2026560,63 kr218,07 kr (64%)
11. jan. 2026342,56 kr218,07 kr (39%)
10. jan. 2026560,63 kr218,07 kr (64%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret