Gå til hovedindhold

Tork Elevation SmartOne mini twin toiletpapir dispenser sort T9 - Hvid | Dispenser | T9 |

TorkToiletrulleholdereEAN: 7322540755220
Pris fra 342,56 krtil 935 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 592,44 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 334,36 kr 7. maj

Sammenlign priser på Tork Elevation SmartOne mini twin toiletpapir dispenser sort T9 - Hvid | Dispenser | T9 | og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 342.56 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dispenser Tork T9 682000 Hvid
342,56 kr
Til butik
Dispenser Tork T9 682000 Hvid billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: SmartOne® Dispenser Mini Twin Toiletpapir Mærke: Tork System: T7 Farve: Hvid Elevation: Ja Størrelse: B 15.6cm. H 22.1cm. L 39.8cm 3 hurtige: Robust twin dispenser til toiletter med høj brugertrafik Høj kapacitet sparer tid på vedlig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapirholder
Farve: Hvid
EAN: 7322540755220
Varenr.: 199628
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tork Dispenser Twin Mini hvid t/toiletpapir T9
448,75 kr
Til butik
Tork Dispenser Twin Mini hvid t/toiletpapir T9 billede

Produktinformation

Tork Dispenser Twin Mini hvid t/toiletpapir T9 221x398x156mm. En Tork dispenser til toiletpapir er et ideelt valg for skoler, hvor der er højt brug og behov for hygiejne, holdbarhed og nem vedligeholdelse. Denne type dispenser er designet til at modstå i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Dispenser til papirhåndklæder og aftørringspapir
EAN: 7322540755220
Varenr.: 19432742
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Dispenser Tork T9 Smartone Mini Twin
-9%522,53 kr
Før 576,26 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dispenser Tork T9 Smartone Mini Twin billede

Produktinformation

Tork SmartOne Dispenser Twin Mini Toiletpapir i Elevation-design er et effektivt og meget robust dispensersystem, som er perfekt til toiletter i krævende omgivelser med høj brugerfrekvens. Med to ruller og et-ark-ad-gangen funktionen reduceres forbruget m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Dispensere til toiletpapir
EAN: 7322540755220
Varenr.: 615.4720 07
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tork SmartOne T9 Twin, dispenser til toiletpapir, hvid
588,75 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Elevation SmartOne mini twin toiletpapir dispenser sort T9 - Hvid | Dispenser | T9 |
639,06 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tork 682000 smartone ® toiletpapir dispenser twin mini hvid t9
935 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elevation SmartOne mini twin toiletpapir dispenser sort T9 - Hvid | Dispenser | T9 | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elevation SmartOne mini twin toiletpapir dispenser sort T9 - Hvid | Dispenser | T9 | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hertels Boresko342,56 kr342,56 krKøb
2Nova Nordic A/S448,75 kr448,75 krKøb
3RedOffice Konpap522,53 kr522,53 krKøb
4HUMA.dk588,75 kr588,75 krKøb
5Sikkerhedsgiganten639,06 kr639,06 krKøb
6Elvvs.dk935 kr935 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Elevation SmartOne mini twin toiletpapir dispenser sort T9 - Hvid | Dispenser | T9 |

PriceData har fulgt prisen på Tork Elevation SmartOne mini twin toiletpapir dispenser sort T9 - Hvid | Dispenser | T9 | i 158 dage. Laveste pris i perioden er 334,36 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 448,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 371 kr.

Den nuværende pris på 342,56 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Tork Elevation SmartOne mini twin toiletpapir dispenser sort T9 - Hvid | Dispenser | T9 |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Tork Elevation SmartOne mini twin toiletpapir dispenser sort T9 - Hvid | Dispenser | T9 | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026342,56 kr8,18 kr (2%)
10. maj 2026334,38 kr
7. maj 2026334,36 kr8,2 kr (2%)
19. apr. 2026342,56 kr106,19 kr (24%)
18. apr. 2026448,75 kr106,19 kr (31%)
17. apr. 2026342,56 kr106,19 kr (24%)
16. apr. 2026448,75 kr106,19 kr (31%)
9. feb. 2026342,56 kr57,44 kr (14%)
8. feb. 2026400 kr57,44 kr (17%)
17. jan. 2026342,56 kr57,44 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret