Gå til hovedindhold

Tork Elevation singlefold håndklædeark dispenser H3 hvid 553000 | Dispenser | H3 | Tork dispenser

TorkHudplejeEAN: 7322540349245
Pris fra 468 krtil 791,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 323,25 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tork Elevation singlefold håndklædeark dispenser H3 hvid 553000 | Dispenser | H3 | Tork dispenser og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 468 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dispenser Tork H3 hvid
468 kr
Til butik
Dispenser Tork H3 hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklædedispenser
Farve: 2
Artikel nr.: 553000
EAN: 7322540349245
Varenr.: 4631441
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dispenser Tork H3 553000 Hvid
513,99 kr
Til butik
Dispenser Tork H3 553000 Hvid billede

Produktinformation

Produktinfo: Tork papirdispenser H3 i hvid - væghængt. 3 hurtige: Enkelt design, som du kan benytte i ethvert rum. Nem opsætning og anvendelse. Meget nem påfyldning af papir, og du kan se gennem fronten og følge med. Beskrivelse: Dispenser fra Tork til H3...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Dispenser til håndklædeark
Farve: Hvid
EAN: 7322540349245
Varenr.: 100059
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Dispenser Tork H3 Classic hvid
-9%772,41 kr
Før 851,09 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Elevation singlefold håndklædeark dispenser H3 hvid 553000 | Dispenser | H3 | Tork dispenser
791,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elevation singlefold håndklædeark dispenser H3 hvid 553000 | Dispenser | H3 | Tork dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elevation singlefold håndklædeark dispenser H3 hvid 553000 | Dispenser | H3 | Tork dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK468 kr507 krKøb
2Hertels Boresko513,99 kr513,99 krKøb
3RedOffice Konpap772,41 kr772,41 krKøb
4Sikkerhedsgiganten791,25 kr791,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Elevation singlefold håndklædeark dispenser H3 hvid 553000 | Dispenser | H3 | Tork dispenser

PriceData har fulgt prisen på Tork Elevation singlefold håndklædeark dispenser H3 hvid 553000 | Dispenser | H3 | Tork dispenser i 158 dage. Laveste pris i perioden er 468 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 520 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 504 kr.

Den nuværende pris på 468 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Tork Elevation singlefold håndklædeark dispenser H3 hvid 553000 | Dispenser | H3 | Tork dispenser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Tork Elevation singlefold håndklædeark dispenser H3 hvid 553000 | Dispenser | H3 | Tork dispenser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026468 kr45,99 kr (9%)
19. apr. 2026513,99 kr6,01 kr (1%)
18. apr. 2026520 kr6,01 kr (1%)
17. apr. 2026513,99 kr6,01 kr (1%)
16. apr. 2026520 kr6,01 kr (1%)
2. apr. 2026513,99 kr42,99 kr (9%)
27. mar. 2026471 kr2 kr (0%)
20. mar. 2026469 kr2 kr (0%)
17. mar. 2026471 kr2 kr (0%)
10. mar. 2026469 kr44,99 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret