Gå til hovedindhold

Tork Elavation Xpress borddispenser H2 - Sort | Dispenser | Dispenser | Tork dispenser

TorkHudplejeEAN: 7322540653182
Pris fra 447 krtil 830,11 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 383,11 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tork Elavation Xpress borddispenser H2 - Sort | Dispenser | Dispenser | Tork dispenser og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 447 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dispenser Tork Xpress H2 Multifold sort bordmodel
447 kr
Til butik
Dispenser Tork Xpress H2 Multifold sort bordmodel billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklædedispenser
Farve: 2
Artikel nr.: 552208
EAN: 7322540653182
Varenr.: 1840644
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dispenser Tork H2 552208 Sort
513,99 kr
Til butik
Dispenser Tork H2 552208 Sort billede

Produktinformation

Produktinfo: Tork papirdispenser H2 i sort. 3 hurtige: Uddeler kun et papir af gangen og sparer på den samlede mængde papir. Stilren og passer ind mange steder Man kan kun røre ved det papirark man skal bruge, som gør den hygiejnevenlig. Beskrivelse: Tork...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Tork papirdispenser
EAN: 7322540653182
Varenr.: 3309149
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Elavation Xpress borddispenser H2 - Sort | Dispenser | Dispenser | Tork dispenser
791,25 kr
Til butik
Tork Elavation Xpress borddispenser H2 - Sort | Dispenser | Dispenser | Tork dispenser billede

Produktinformation

Tork Elavation Xpress borddispenser H2 er den ultimative løsning til at opretholde hygiejnen omkring håndvasken. Med dens kompakte størrelse er den perfekt til steder, hvor pladsen er begrænset eller montering ikke er mulig. Den er designet med elegance o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Dispenser
EAN: 7322540653182
Varenr.: 47153511170385
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tork dispenser Multifold Xpress,Sort, H2
830,11 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elavation Xpress borddispenser H2 - Sort | Dispenser | Dispenser | Tork dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elavation Xpress borddispenser H2 - Sort | Dispenser | Dispenser | Tork dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK447 kr486 krKøb
2Hertels Boresko513,99 kr513,99 krKøb
3Sikkerhedsgiganten791,25 kr791,25 krKøb
4RedOffice Konpap830,11 kr830,11 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Elavation Xpress borddispenser H2 - Sort | Dispenser | Dispenser | Tork dispenser

PriceData har fulgt prisen på Tork Elavation Xpress borddispenser H2 - Sort | Dispenser | Dispenser | Tork dispenser i 183 dage. Laveste pris i perioden er 446 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 513,99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 483 kr.

Den nuværende pris på 447 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Tork Elavation Xpress borddispenser H2 - Sort | Dispenser | Dispenser | Tork dispenser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Tork Elavation Xpress borddispenser H2 - Sort | Dispenser | Dispenser | Tork dispenser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026447 kr49 kr (10%)
6. maj 2026496 kr17,99 kr (4%)
5. maj 2026513,99 kr17,99 kr (4%)
10. apr. 2026496 kr17,99 kr (4%)
5. apr. 2026513,99 kr17,99 kr (4%)
2. apr. 2026496 kr49 kr (11%)
23. mar. 2026447 kr20 kr (4%)
22. mar. 2026467 kr20 kr (4%)
20. mar. 2026447 kr20 kr (4%)
19. mar. 2026467 kr20 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret