Gå til hovedindhold

Tork Elavation Xpress borddispenser H2 - Hvid | Dispenser | Dispenser | Tork dispenser

TorkHudplejeEAN: 7322540653168
Pris fra 496 krtil 830,11 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 334,11 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tork Elavation Xpress borddispenser H2 - Hvid | Dispenser | Dispenser | Tork dispenser og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 496 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dispenser H2 Tork Xpress 552200 hvid
496 kr
Til butik
Dispenser H2 Tork Xpress 552200 hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklædedispenser
Farve: 2
Artikel nr.: 552200
EAN: 7322540653168
Varenr.: 4461671
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dispenser Tork H2 552200 Hvid
513,99 kr
Til butik
Dispenser Tork H2 552200 Hvid billede

Produktinformation

Produktinfo: Tork papirdispenser H2 i hvid. 3 hurtige: Enkelt og flot design i hvid som passer ethvert køkken eller badeværelse. Beskytter papiret mod snavs og uhygiejne. Nem opsætning og anvendelse. Beskrivelse: Xpress dispenser til multifold håndklædear...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Dispenser til håndklædeark
EAN: 7322540653168
Varenr.: 3309146
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tork Xpress Dispenser Multifold H2, Borddispenser Håndklædeark, Hvid
706,25 kr
Til butik
Tork Xpress Dispenser Multifold H2, Borddispenser Håndklædeark, Hvid billede

Produktinformation

Praktisk borddispenser til håndklædeark, til dig der ønsker at undgå vægmonterede dispensere. Borddispenseren er i hvid plast, og er idéel til at sikre et højere hygiejneniveau samt en bedre brugsøkonomi, sammenlignet med at have håndklædeark liggende løs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Dispenser til håndklædeark
EAN: 7322540653168
Varenr.: 103505
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Elavation Xpress borddispenser H2 - Hvid | Dispenser | Dispenser | Tork dispenser
791,25 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tork dispenser Multifold Xpress,Hvid, H2
830,11 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elavation Xpress borddispenser H2 - Hvid | Dispenser | Dispenser | Tork dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elavation Xpress borddispenser H2 - Hvid | Dispenser | Dispenser | Tork dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK496 kr535 krKøb
2Hertels Boresko513,99 kr513,99 krKøb
3HUMA.dk706,25 kr706,25 krKøb
4Sikkerhedsgiganten791,25 kr791,25 krKøb
5RedOffice Konpap830,11 kr830,11 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Elavation Xpress borddispenser H2 - Hvid | Dispenser | Dispenser | Tork dispenser

PriceData har fulgt prisen på Tork Elavation Xpress borddispenser H2 - Hvid | Dispenser | Dispenser | Tork dispenser i 182 dage. Laveste pris i perioden er 496 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 528 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 512 kr.

Den nuværende pris på 496 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Tork Elavation Xpress borddispenser H2 - Hvid | Dispenser | Dispenser | Tork dispenser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Tork Elavation Xpress borddispenser H2 - Hvid | Dispenser | Dispenser | Tork dispenser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026496 kr17,99 kr (4%)
14. maj 2026513,99 kr17,99 kr (4%)
6. maj 2026496 kr17,99 kr (4%)
5. maj 2026513,99 kr17,99 kr (4%)
18. apr. 2026496 kr17,99 kr (4%)
17. apr. 2026513,99 kr14,01 kr (3%)
16. apr. 2026528 kr14,01 kr (3%)
9. feb. 2026513,99 kr3,01 kr (1%)
8. feb. 2026517 kr3,01 kr (1%)
17. jan. 2026513,99 kr2,01 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret