Gå til hovedindhold

Tork 420602 Premium Hair & Body mini sæbe 475 ml S2 | Håndrengøring & pleje | S2 |

TorkPersonlig plejeEAN: 7322540394344
Pris fra 67,86 krtil 71,33 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 3,47 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 64,69 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Tork 420602 Premium Hair & Body mini sæbe 475 ml S2 | Håndrengøring & pleje | S2 | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67.86 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tork Premium sæbe,Hår & Sæbe S2
-9%67,86 kr
Før 74,38 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tork Premium sæbe,Hår & Sæbe S2 billede

Produktinformation

Tork Hair & Body Sæbe giver hoteller, skoler og sportsfaciliteter en praktisk shower gel og shampoo i én. Den har en mild formulering med en forfriskende unisex-duft, som efterlader huden og håret blødt. Egnet til Tork Dispenser Sæbe Mini, som er let...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Sæbe
EAN: 7322540394344
Varenr.: 610.0553
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork 420602 Premium Hair & Body mini sæbe 475 ml S2 | Håndrengøring & pleje | S2 |
71,33 kr
Til butik
Tork 420602 Premium Hair & Body mini sæbe 475 ml S2 | Håndrengøring & pleje | S2 | billede

Produktinformation

Tork Shower Cream Mini er ideel til hoteller, skoler og sportsfaciliteter. Denne plejende shower cream har en forfriskende unisex duft, der efterlader huden ren og blød. Egnet til Tork Dispenser Sæbe Mini, der er let at bruge og sikrer god hygiejne for al...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndrengøring & pleje
EAN: 7322540394344
Varenr.: 47153518477649

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork 420602 Premium Hair & Body mini sæbe 475 ml S2 | Håndrengøring & pleje | S2 | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork 420602 Premium Hair & Body mini sæbe 475 ml S2 | Håndrengøring & pleje | S2 | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap67,86 kr67,86 krKøb
2Sikkerhedsgiganten71,33 kr71,33 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork 420602 Premium Hair & Body mini sæbe 475 ml S2 | Håndrengøring & pleje | S2 |

PriceData har fulgt prisen på Tork 420602 Premium Hair & Body mini sæbe 475 ml S2 | Håndrengøring & pleje | S2 | i 180 dage. Laveste pris i perioden er 64,69 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 488 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 67,86 kr er 32% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Tork 420602 Premium Hair & Body mini sæbe 475 ml S2 | Håndrengøring & pleje | S2 |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Tork 420602 Premium Hair & Body mini sæbe 475 ml S2 | Håndrengøring & pleje | S2 | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202667,86 kr3,47 kr (5%)
15. maj 202671,33 kr4,05 kr (6%)
13. maj 202667,28 kr4,05 kr (6%)
12. maj 202671,33 kr4,05 kr (6%)
8. maj 202667,28 kr2,59 kr (4%)
29. apr. 202664,69 kr6,64 kr (9%)
28. apr. 202671,33 kr6,64 kr (10%)
20. jan. 202664,69 kr423,31 kr (87%)
19. jan. 2026488 kr423,31 kr (654%)
15. jan. 202664,69 kr6,2 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret