Gå til hovedindhold

Tork 420601 Premium Hair & Body sæbe 1000 ml S1 | Håndrengøring & pleje | S1 |

TorkPersonlig plejeEAN: 7322540394320
Pris fra 105,1 krtil 107,16 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 2,06 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 102,13 kr 20. maj

Sammenlign priser på Tork 420601 Premium Hair & Body sæbe 1000 ml S1 | Håndrengøring & pleje | S1 | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105.1 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork 420601 Premium Hair & Body sæbe 1000 ml S1 | Håndrengøring & pleje | S1 |
105,1 kr
Til butik
Tork 420601 Premium Hair & Body sæbe 1000 ml S1 | Håndrengøring & pleje | S1 | billede

Produktinformation

Tork Shower Cream til hoteller, skoler og sportsfaciliteter er en plejende og fugtende shower cream formulering med en forfriskende unisex duft, som efterlader huden ren og blød. Den passer til Tork Dispenser Håndhygiejne, der er dokumenteret nem at betje...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndrengøring & pleje
EAN: 7322540394320
Varenr.: 47153517298001
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tork Premium sæbe, Hår & Krop, S1
-7%107,16 kr
Før 114,71 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tork Premium sæbe, Hår & Krop, S1 billede

Produktinformation

Tork Hair & Body Sæbe giver hoteller, skoler og sportsfaciliteter en praktisk shower gel og shampoo i én. Den har en mild formulering med en forfriskende unisex-duft, som efterlader huden og håret blødt. Egnet til Tork sæbedispensere, som er lette at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Sæbe
EAN: 7322540394320
Varenr.: 610.0661

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork 420601 Premium Hair & Body sæbe 1000 ml S1 | Håndrengøring & pleje | S1 | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork 420601 Premium Hair & Body sæbe 1000 ml S1 | Håndrengøring & pleje | S1 | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten105,1 kr105,1 krKøb
2RedOffice Konpap107,16 kr107,16 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork 420601 Premium Hair & Body sæbe 1000 ml S1 | Håndrengøring & pleje | S1 |

PriceData har fulgt prisen på Tork 420601 Premium Hair & Body sæbe 1000 ml S1 | Håndrengøring & pleje | S1 | i 180 dage. Laveste pris i perioden er 102,13 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 453 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 123 kr.

Den nuværende pris på 105,1 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Tork 420601 Premium Hair & Body sæbe 1000 ml S1 | Håndrengøring & pleje | S1 |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Tork 420601 Premium Hair & Body sæbe 1000 ml S1 | Håndrengøring & pleje | S1 | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026105,1 kr2,97 kr (3%)
20. maj 2026102,13 kr2,97 kr (3%)
12. maj 2026105,1 kr1,14 kr (1%)
11. maj 2026106,24 kr4,11 kr (4%)
2. maj 2026102,13 kr
29. apr. 2026102,15 kr2,95 kr (3%)
28. apr. 2026105,1 kr2,95 kr (3%)
15. jan. 2026102,15 kr7,2 kr (7%)
14. jan. 2026109,35 kr4,25 kr (4%)
4. jan. 2026105,1 kr4,25 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret