Gå til hovedindhold

Solar Plus Top 1/2 32mm, længde 44mm, nøglevidde 32mm

Solar PlusEludstyrEAN: 4050623501602
Pris fra 37,88 krtil 52 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 14,12 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 37,1 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Top 1/2 32mm, længde 44mm, nøglevidde 32mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37.88 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Top 1/2" Sw 32
37,88 kr
Til butik
Top 1/2" Sw 32 billede

Produktinformation

Toppe med 1/2 tilslutning •1/2" top, standard længde •Med indvendig sekskant, metrisk •Ikke velegnet til maskinelt brug •Højtlegeret stål •Matforkromet Top 1/2" 32mm, længde 44mm, nøglevidde 32mm Søgetermer: 5497712184 -

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Tools
EAN: 4050623501602
Varenr.: 8810859790673
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Top 1/2" sw 32
38,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TOP 1/2" SW 32
42,26 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Top 1/2 32mm, længde 44mm, nøglevidde 32mm
52 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Top 1/2 32mm, længde 44mm, nøglevidde 32mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Top 1/2 32mm, længde 44mm, nøglevidde 32mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk37,88 kr37,88 krKøb
2MaintainIt38,75 kr38,75 krKøb
3EL-GROSSISTEN42,26 kr42,26 krKøb
4CS MEGASTORE DK52 kr91 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Top 1/2 32mm, længde 44mm, nøglevidde 32mm

PriceData har fulgt prisen på Top 1/2 32mm, længde 44mm, nøglevidde 32mm i 134 dage. Laveste pris i perioden er 35 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 42,56 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 37,88 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Top 1/2 32mm, længde 44mm, nøglevidde 32mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Top 1/2 32mm, længde 44mm, nøglevidde 32mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202637,88 kr
19. maj 202638,75 kr3,51 kr (8%)
17. maj 202642,26 kr
9. maj 202642,56 kr
7. maj 202641,74 kr
6. maj 202642,56 kr
18. apr. 202641,74 kr4,32 kr (12%)
16. apr. 202637,42 kr
15. apr. 202637,1 kr
14. apr. 202637,42 kr1,33 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret