Gå til hovedindhold

Solar Plus Top 1/2 27mm, længde 42mm, nøglevidde 27mm

Solar PlusEludstyrEAN: 4050623501589
Pris fra 30 krtil 64 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 28,55 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Top 1/2 27mm, længde 42mm, nøglevidde 27mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Top 1/2" sw 27
30 kr
Til butik
Top 1/2" sw 27 billede

Produktinformation

Toppe med 1/2 tilslutning•1/2" top, standard længde•Med indvendig sekskant, metrisk•Ikke velegnet til maskinelt brug•Højtlegeret stål•Matforkromet

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: toppe og krafttoppe løse for sekskantede møtrikker
EAN: 4050623501589
Varenr.: 5497712168
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TOP 1/2" SW 27
32,25 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Top 1/2" Sw 27
32,48 kr
Til butik
Top 1/2" Sw 27 billede

Produktinformation

Toppe med 1/2 tilslutning •1/2" top, standard længde •Med indvendig sekskant, metrisk •Ikke velegnet til maskinelt brug •Højtlegeret stål •Matforkromet Top 1/2" 27mm, længde 42mm, nøglevidde 27mm Søgetermer: 5497712168 -

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Tools
EAN: 4050623501589
Varenr.: 8810859692369
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Top 1/2 27mm, længde 42mm, nøglevidde 27mm
64 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Top 1/2 27mm, længde 42mm, nøglevidde 27mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Top 1/2 27mm, længde 42mm, nøglevidde 27mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt30 kr30 krKøb
2EL-GROSSISTEN32,25 kr32,25 krKøb
3Billigelogvvs.dk32,48 kr32,48 krKøb
4CS MEGASTORE DK64 kr103 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Top 1/2 27mm, længde 42mm, nøglevidde 27mm

PriceData har fulgt prisen på Top 1/2 27mm, længde 42mm, nøglevidde 27mm i 169 dage. Laveste pris i perioden er 28,45 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 32,48 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 30 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Top 1/2 27mm, længde 42mm, nøglevidde 27mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Top 1/2 27mm, længde 42mm, nøglevidde 27mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202630 kr2,25 kr (7%)
17. maj 202632,25 kr
9. maj 202632,48 kr
7. maj 202631,86 kr
6. maj 202632,48 kr
18. apr. 202631,86 kr3,31 kr (12%)
14. apr. 202628,55 kr1,45 kr (5%)
13. apr. 202630 kr1,45 kr (5%)
21. mar. 202628,55 kr1,45 kr (5%)
11. mar. 202630 kr1,86 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret