Gå til hovedindhold

Solar Plus Top 1/2 19mm, længde 38mm, nøglevidde 19mm

Solar PlusEludstyrEAN: 4050623501558
Pris fra 17,32 krtil 19,33 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2,01 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 17,11 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Top 1/2 19mm, længde 38mm, nøglevidde 19mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17.32 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Top 1/2" Sw 19
17,32 kr
Til butik
Top 1/2" Sw 19 billede

Produktinformation

Toppe med 1/2 tilslutning •1/2" top, standard længde •Med indvendig sekskant, metrisk •Ikke velegnet til maskinelt brug •Højtlegeret stål •Matforkromet Top 1/2" 19mm, længde 38mm, nøglevidde 19mm Søgetermer: 5497712139 -

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Tools
EAN: 4050623501558
Varenr.: 8810859594065
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Top 1/2 19mm, længde 38mm, nøglevidde 19mm
17,38 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Top 1/2" sw 19
17,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TOP 1/2" SW 19
19,33 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Top 1/2 19mm, længde 38mm, nøglevidde 19mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Top 1/2 19mm, længde 38mm, nøglevidde 19mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk17,32 kr17,32 krKøb
2CS MEGASTORE DK17,38 kr56,38 krKøb
3MaintainIt17,5 kr17,5 krKøb
4EL-GROSSISTEN19,33 kr19,33 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Top 1/2 19mm, længde 38mm, nøglevidde 19mm

PriceData har fulgt prisen på Top 1/2 19mm, længde 38mm, nøglevidde 19mm i 170 dage. Laveste pris i perioden er 17,05 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 19,86 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18 kr.

Den nuværende pris på 17,32 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Top 1/2 19mm, længde 38mm, nøglevidde 19mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Top 1/2 19mm, længde 38mm, nøglevidde 19mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202617,32 kr
19. maj 202617,38 kr
26. apr. 202617,32 kr
14. apr. 202617,11 kr
13. apr. 202617,5 kr
21. mar. 202617,11 kr
11. mar. 202617,5 kr1,59 kr (8%)
10. mar. 202619,09 kr1,59 kr (9%)
6. mar. 202617,5 kr1,59 kr (8%)
5. mar. 202619,09 kr1,59 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret