Gå til hovedindhold

Kriss Toiletsæde hvid til gb nautic & nordic

KrissSanitetEAN: 9006426006184
Pris fra 309,4 krtil 449 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 139,6 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 299 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Toiletsæde hvid til gb nautic & nordic og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 309.4 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Skandi Nordic toiletsæde hvid
309,4 kr
Til butik
Skandi Nordic toiletsæde hvid billede

Produktinformation

Solar Plus hvid toiletsæde med faste beslag - passer på Gustavsberg Nordic og Nautic toiletter.

Produktspecifikationer

EAN: 9006426006184
Varenr.: 15843863593295
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Skandi Nordic Sæde Hvid
310 kr
Til butik
Skandi Nordic Sæde Hvid billede

Produktinformation

Terminalrør/endetyller med plastkrave Polypropylen konisk kabelindgang Varmebestandig op til 105 ° Plastkrave kan også være fremstillet af et ikke-brændbart materiale på forespørgsel For ledere fra 0,14 - 150,0 mm ² (AWG 26-300MCM) Materiale E-Cu, tin ga...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: 0822003447 - 886134075
EAN: 9006426006184
Varenr.: 1247493
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skandi Nordic toiletsæde hvid
318 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kriss Skandi Nordic toiletsæde, hvid
329 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Toiletsæde Hvid Til Gb Nautic & Nordic
370,77 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Toiletsæde hvid til gb nautic & nordic
386,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kriss Skandi Nordic toiletsæde, hvid
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toiletsæde hvid til gb nautic & nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toiletsæde hvid til gb nautic & nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN309,4 kr309,4 krKøb
2Elvvs.dk310 kr310 krKøb
3CS MEGASTORE DK318 kr357 krKøb
4CompletVVS329 kr329 krKøb
5Billigelogvvs.dk370,77 kr370,77 krKøb
6MaintainIt386,25 kr386,25 krKøb
7BilligVVS DK449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Toiletsæde hvid til gb nautic & nordic

PriceData har fulgt prisen på Toiletsæde hvid til gb nautic & nordic i 165 dage. Laveste pris i perioden er 287 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 314 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 305 kr.

Den nuværende pris på 309,4 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Toiletsæde hvid til gb nautic & nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Toiletsæde hvid til gb nautic & nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026309,4 kr
26. maj 2026309 kr1 kr (0%)
25. maj 2026308 kr1,4 kr (0%)
24. maj 2026309,4 kr
21. maj 2026309 kr1 kr (0%)
20. maj 2026308 kr1 kr (0%)
17. maj 2026309 kr1 kr (0%)
16. maj 2026308 kr1 kr (0%)
15. maj 2026309 kr1 kr (0%)
14. maj 2026308 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret