Gå til hovedindhold

Hamberger Sanitary Arctiq toiletsæde - Hvid med faste beslag. Til Ifø Cera og Skanitet

Hamberger SanitarySanitetEAN: 4016959173104
Pris fra 279 krtil 310 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 249 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Arctiq toiletsæde - Hvid med faste beslag. Til Ifø Cera og Skanitet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 279 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Arctiq toiletsde med faste beslag, hvid
279 kr
Til butik
Arctiq toiletsde med faste beslag, hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: WATTOO.DK VVS Toiletter & tilbehr Toiletsder
EAN: 4016959173104
Varenr.: 615535100
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Alterna Arctiq toiletsæde med faste beslag, hvid
288 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arctiq toiletsæde - Hvid med faste beslag. Til Ifø Cera og Skanitet
297 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Arctiq toiletsæde med faste beslag, hvid
310 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arctiq toiletsæde - Hvid med faste beslag. Til Ifø Cera og Skanitet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arctiq toiletsæde - Hvid med faste beslag. Til Ifø Cera og Skanitet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK279 kr279 krKøb
2Elvvs.dk288 kr288 krKøb
3CS MEGASTORE DK297 kr336 krKøb
4vvsfittings.dk310 kr310 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arctiq toiletsæde - Hvid med faste beslag. Til Ifø Cera og Skanitet

PriceData har fulgt prisen på Arctiq toiletsæde - Hvid med faste beslag. Til Ifø Cera og Skanitet i 187 dage. Laveste pris i perioden er 231 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 249 kr.

Den nuværende pris på 279 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Arctiq toiletsæde - Hvid med faste beslag. Til Ifø Cera og Skanitet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Arctiq toiletsæde - Hvid med faste beslag. Til Ifø Cera og Skanitet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026279 kr9 kr (3%)
25. maj 2026270 kr9 kr (3%)
24. maj 2026279 kr9 kr (3%)
8. maj 2026270 kr20 kr (8%)
6. maj 2026250 kr7 kr (3%)
5. maj 2026257 kr7 kr (3%)
29. apr. 2026250 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026249 kr8 kr (3%)
23. apr. 2026257 kr8 kr (3%)
19. apr. 2026249 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret