Gå til hovedindhold

Gustavsberg toiletsæde med låg hvid, til 325 serien, propen

GustavsbergSanitetEAN: 7391530030111
Pris fra 231 krtil 290 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gustavsberg toiletsæde med låg hvid, til 325 serien, propen og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 231 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg 325 toiletbræt, hvid
-10%231 kr
Før 257 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gustavsberg 325 toiletbræt, hvid billede

Produktinformation

Gustavsberg toiletbræt til toiletmodel 325 og 344 Passer til ældre toiletmodeller af Gustavsberg 325 og 344, som er produceret i årerne 1977 til 1995. Fremstillet af hvidt. blødt plast. Passer til følgende toiletter: Gustavsberg 325, 344 (1977-1995) Gu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Toiletter
Farve: White
Størrelse: 510 x 380 x 40 mm
EAN: 7391530030111
Varenr.: 614581000
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gustavsberg 325 toiletsæde, hvid
-8%247 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gustavsberg 325 toiletsæde, hvid billede

Produktinformation

Gustavsberg toiletsæde til ældre modeller 325, 344 Toiletsædet er fremstillet af hvidt. blødt plast, og passer til ældre toiletter af modellerne 325 og 344, som er produceret i årerne 1977 til 1995. Passer til følgende toiletter: Gustavsberg 325, 344 (1...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Toilettet
Farve: White
Størrelse: 510 x 380 x 40 mm
EAN: 7391530030111
Varenr.: 614581000
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GB plastsæde til 325 hvid
256,88 kr
Til butik
GB plastsæde til 325 hvid billede

Produktinformation

Gustavsberg toiletsæde til ældre modeller 325, 344Toiletsædet er fremstillet af hvidt. blødt plast, og passer til ældre toiletter af modellerne 325 og 344, som er produceret i årerne 1977 til 1995.Passer til følgende toiletter: Gustavsberg 325, 344 (1977-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 7391530030111
Varenr.: 15843878601039
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gustavsberg Toiletsæde t/Model 325, Hvid
260 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gustavsberg 325 toiletsæde, hvid
-10%278 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GB plastsæde til 325 hvid
278 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Gustavsberg toiletsæde med låg hvid, til 325 serien, propen
290 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg toiletsæde med låg hvid, til 325 serien, propen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg toiletsæde med låg hvid, til 325 serien, propen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS231 kr231 krKøb
2BilligVVS DK247 kr247 krKøb
3EL-GROSSISTEN256,88 kr256,88 krKøb
4Elvvs.dk260 kr260 krKøb
5CompletVVS278 kr278 krKøb
6CS MEGASTORE DK278 kr317 krKøb
7vvsfittings.dk290 kr290 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gustavsberg toiletsæde med låg hvid, til 325 serien, propen

PriceData har fulgt prisen på Gustavsberg toiletsæde med låg hvid, til 325 serien, propen i 182 dage. Laveste pris i perioden er 207 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 275 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 253 kr.

Den nuværende pris på 231 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Gustavsberg toiletsæde med låg hvid, til 325 serien, propen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Gustavsberg toiletsæde med låg hvid, til 325 serien, propen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026231 kr16 kr (6%)
1. jun. 2026247 kr16 kr (7%)
26. maj 2026231 kr16 kr (6%)
24. maj 2026247 kr16 kr (7%)
17. maj 2026231 kr25,93 kr (10%)
16. maj 2026256,93 kr25,93 kr (11%)
12. maj 2026231 kr16 kr (6%)
11. maj 2026247 kr16 kr (7%)
3. maj 2026231 kr26 kr (10%)
18. apr. 2026257 kr18 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret