Gå til hovedindhold

Tin Maxi udendørs væglampe, galvaniseret, IP54, GU10 Tin Maxi Double Nordlux - Moderne - Med flere lyskilder

NordluxLamperEAN: 5704924023316
Pris fra 408 krtil 675 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 267 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 349 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Tin Maxi udendørs væglampe, galvaniseret, IP54, GU10 Tin Maxi Double Nordlux - Moderne - Med flere lyskilder og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 408 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tin Maxi Double udendørs væglampe m/sensor, galvaniseret stål
-32%408 kr
Før 600 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tin Maxi Double udendørs væglampe m/sensor, galvaniseret stål billede

Produktinformation

Nordlux Tin Maxi Double udendørs væglampe med sensor, galvaniseret stål Tin Maxi Double udendørs væglampe fra Nordlux er fremstillet i slidstærk galvaniseret stål velegnet til hårdt vejr og er et oplagt valg som lys til fx din indgangsdør eller garage. Væ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Nordlux
EAN: 5704924023316
Varenr.: 21519131
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Tin Maxi væglampe med sensor
429 kr
Til butik
Nordlux Tin Maxi væglampe med sensor billede

Produktinformation

Udendørs væglampe med sensor og galvaniseret stålfinish Tin er en solid udendørs lampe med bevægelsessensor, der tænder lyset, netop når du har brug for det. Med sit rene formsprog og rå galvaniserede stål passer den perfekt ved hoveddøren, på facaden ell...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørs væglamper
Farve: steel
EAN: 5704924023316
Varenr.: 4243023316
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tin Maxi udendørs væglampe, galvaniseret, IP54, GU10 Tin Maxi Double Nordlux - Moderne - Med flere lyskilder
-26%444 kr
Før 600 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tin Maxi udendørs væglampe, galvaniseret, IP54, GU10 Tin Maxi Double Nordlux - Moderne - Med flere lyskilder billede

Produktinformation

Tin Maxi Double Outdoor Wall Light w/Sensor Galvanised Steel fra Nordlux er den perfekte løsning til belysning af din hovedindgang, husfacade eller garage. Denne udendørslampe kombinerer elegant og strømlinet skandinavisk design med funktionalitet. Lyset er rettet både opad og nedad og skaber en smuk lyseffekt på væggen, der giver dit hjem et stilfuldt præg. Lampen er fremstillet af holdbart, galvaniseret stål og er derfor ideel til barske vejrforhold. Det robuste materiale af metal og glas sikrer, at lampen ikke kun er æstetisk tiltalende, men også har en lang levetid. Den indbyggede sensor tænder automatisk lampen, når der registreres bevægelse, hvilket giver ekstra sikkerhed og komfort. Denne væglampe er en fantastisk tilføjelse til ethvert udendørsområde, hvor du ønsker både funktion og stil. Gør dit hjem mere indbydende og sikkert med Tin Maxi Double fra Nordlux.

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørslamper
Artikel nr.: 21519131
EAN: 5704924023316
Varenr.: 10043197
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Tin Maxi Double udendørs væglampe med sensor
459 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Tin Maxi Double Sensor udendørs væglampe, galvaniseret
503 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Tin Maxi Double udendørs væglampe med sensor
675 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tin Maxi udendørs væglampe, galvaniseret, IP54, GU10 Tin Maxi Double Nordlux - Moderne - Med flere lyskilder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tin Maxi udendørs væglampe, galvaniseret, IP54, GU10 Tin Maxi Double Nordlux - Moderne - Med flere lyskilder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk408 kr408 krKøb
2LampeGuru.dk429 kr429 krKøb
3Lampemesteren DK444 kr473 krKøb
4BilligVVS DK459 kr459 krKøb
5Proshop DK503 kr542 krKøb
6Greenline675 kr675 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tin Maxi udendørs væglampe, galvaniseret, IP54, GU10 Tin Maxi Double Nordlux - Moderne - Med flere lyskilder

PriceData har fulgt prisen på Tin Maxi udendørs væglampe, galvaniseret, IP54, GU10 Tin Maxi Double Nordlux - Moderne - Med flere lyskilder i 185 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 394 kr.

Den nuværende pris på 408 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Tin Maxi udendørs væglampe, galvaniseret, IP54, GU10 Tin Maxi Double Nordlux - Moderne - Med flere lyskilder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Tin Maxi udendørs væglampe, galvaniseret, IP54, GU10 Tin Maxi Double Nordlux - Moderne - Med flere lyskilder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026408 kr5 kr (1%)
6. maj 2026403 kr20 kr (5%)
24. apr. 2026383 kr6 kr (2%)
23. apr. 2026389 kr6 kr (2%)
15. apr. 2026383 kr20 kr (6%)
9. apr. 2026363 kr40 kr (10%)
1. apr. 2026403 kr5 kr (1%)
31. mar. 2026408 kr59 kr (17%)
18. mar. 2026349 kr59 kr (14%)
28. feb. 2026408 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret