Gå til hovedindhold

Schneider Electric Thorsman Kabeltromle 15mtr. 4 udtag med jord DK standard, 3G1.0, IP20. HO5VVF Ergonomisk

Schneider ElectricEludstyrEAN: 3606481374899
Pris fra 326 krtil 459 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 133 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 309 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Thorsman Kabeltromle 15mtr. 4 udtag med jord DK standard, 3G1.0, IP20. HO5VVF Ergonomisk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 326 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Schneider Electric Thorsman kabeltromle, med jord, 15 meter
326 kr
Til butik
Schneider Electric Thorsman kabeltromle, med jord, 15 meter billede

Produktinformation

15 meter forlængerkabel til indendørs brug Thorsman kabeltromle fra Schneider er en praktisk og robust løsning, til både private og professionelle brugere. Kabeltromlen indeholder 15 meter 3x1,0 mm² kabel, ideel til indendørsbrug, og har fire udtag med jo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Farve: black
Størrelse: 19 x 28.5 x 27 cm
EAN: 3606481374899
Varenr.: 8497374891
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Thorsman kabeltromle, med jord, 15 meter
329 kr
Til butik
Schneider Electric Thorsman kabeltromle, med jord, 15 meter billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El artikler
Farve: black
Størrelse: 19 x 28.5 x 27 cm
EAN: 3606481374899
Varenr.: 8497374891
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Electric Thorsman kabeltromle, med jord, 15 meter
349 kr
Til butik
Schneider Electric Thorsman kabeltromle, med jord, 15 meter billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Farve: black
Størrelse: 19 x 28.5 x 27 cm
EAN: 3606481374899
Varenr.: 8497374891
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Thorsman kabeltromle, med jord, 15 meter
349 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Electric Thorsman kabeltromle, med jord, 15 meter
369 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Thorsman Kabeltromle 15mtr. 4 udtag med jord DK standard, 3G1.0, IP20. HO5VVF Ergonomisk
381 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kabeltromle 15M Ho5Vvf 3G1,0 Ip20
403,38 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kabeltromle 15m ho5vvf 3g1,0 ip20
420 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thorsman kabeltromle 3g1,0mm15 m 4 udtag sort/grøn
459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thorsman Kabeltromle 15mtr. 4 udtag med jord DK standard, 3G1.0, IP20. HO5VVF Ergonomisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thorsman Kabeltromle 15mtr. 4 udtag med jord DK standard, 3G1.0, IP20. HO5VVF Ergonomisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl326 kr326 krKøb
2LavprisVærktøj329 kr329 krKøb
3Greenline349 kr349 krKøb
4LavprisVVS349 kr349 krKøb
5BilligVVS DK369 kr369 krKøb
6WATTOO.DK381 kr381 krKøb
7Billigelogvvs.dk403,38 kr403,38 krKøb
8MaintainIt420 kr420 krKøb
9CS MEGASTORE DK459 kr498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thorsman Kabeltromle 15mtr. 4 udtag med jord DK standard, 3G1.0, IP20. HO5VVF Ergonomisk

PriceData har fulgt prisen på Thorsman Kabeltromle 15mtr. 4 udtag med jord DK standard, 3G1.0, IP20. HO5VVF Ergonomisk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 267 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 313 kr.

Den nuværende pris på 326 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Thorsman Kabeltromle 15mtr. 4 udtag med jord DK standard, 3G1.0, IP20. HO5VVF Ergonomisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Thorsman Kabeltromle 15mtr. 4 udtag med jord DK standard, 3G1.0, IP20. HO5VVF Ergonomisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026326 kr3 kr (1%)
12. maj 2026329 kr20 kr (6%)
11. maj 2026349 kr20 kr (6%)
3. maj 2026329 kr3 kr (1%)
2. maj 2026326 kr17 kr (6%)
29. apr. 2026309 kr17 kr (5%)
26. apr. 2026326 kr17 kr (6%)
24. apr. 2026309 kr20 kr (6%)
23. apr. 2026329 kr3 kr (1%)
22. apr. 2026326 kr17 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret