Gå til hovedindhold

THERMRAD RADIATOR 11-500-500 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 272W. Ydelse 60/40/20 223W. Ydelse 45/35/20 132W

ThermradRadiatorerEAN: 8698284360693
Pris fra 270,42 krtil 290 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 19,58 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 259,31 kr 14. apr.

Sammenlign priser på THERMRAD RADIATOR 11-500-500 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 272W. Ydelse 60/40/20 223W. Ydelse 45/35/20 132W og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 270.42 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Thermrad Radiator 11-H 500- L 500
270,42 kr
Til butik
Thermrad Radiator 11-H 500- L 500 billede

Produktinformation

THERMRAD COMPACT 4 radiator med 4 stk ½" anboringer placeret som A-B-C-D. Fremstillet efter EN-442. Leveres incl topriste og gavle samt bæring, prop og luftskrue. Lakeret i hvid Ral 9016 THERMRAD RADIATOR 11-500-500 4 x ½" anb. Ydelse 70/40/20 2

Produktspecifikationer

Mærke: Thermrad
Kategori: Heating Radiators
EAN: 8698284360693
Varenr.: 9351018348881
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Thermrad radiator 11-h 500- l 500
277,5 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Thermrad Compact 4 Type 11, H500 mm x L500 mm
289 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Thermrad Radiator 11-500-500
289 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
THERMRAD RADIATOR 11-500-500 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 272W. Ydelse 60/40/20 223W. Ydelse 45/35/20 132W
290 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad THERMRAD RADIATOR 11-500-500 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 272W. Ydelse 60/40/20 223W. Ydelse 45/35/20 132W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad THERMRAD RADIATOR 11-500-500 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 272W. Ydelse 60/40/20 223W. Ydelse 45/35/20 132W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk270,42 kr270,42 krKøb
2MaintainIt277,5 kr277,5 krKøb
3WATTOO.DK289 kr289 krKøb
4Elvvs.dk289 kr289 krKøb
5CS MEGASTORE DK290 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for THERMRAD RADIATOR 11-500-500 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 272W. Ydelse 60/40/20 223W. Ydelse 45/35/20 132W

PriceData har fulgt prisen på THERMRAD RADIATOR 11-500-500 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 272W. Ydelse 60/40/20 223W. Ydelse 45/35/20 132W i 182 dage. Laveste pris i perioden er 251,8 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 284,29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 269 kr.

Den nuværende pris på 270,42 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for THERMRAD RADIATOR 11-500-500 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 272W. Ydelse 60/40/20 223W. Ydelse 45/35/20 132W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for THERMRAD RADIATOR 11-500-500 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 272W. Ydelse 60/40/20 223W. Ydelse 45/35/20 132W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026270,42 kr7,08 kr (3%)
2. jun. 2026277,5 kr7,08 kr (3%)
1. jun. 2026270,42 kr7,08 kr (3%)
19. maj 2026277,5 kr6,79 kr (2%)
10. maj 2026284,29 kr8,4 kr (3%)
26. apr. 2026275,89 kr3,27 kr (1%)
18. apr. 2026272,62 kr13,31 kr (5%)
14. apr. 2026259,31 kr6,94 kr (3%)
13. apr. 2026266,25 kr6,94 kr (3%)
21. mar. 2026259,31 kr6,94 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret