Gå til hovedindhold

THERMRAD RADIATOR 11-500-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 218W. Ydelse 60/40/20 179W. Ydelse 45/35/20 106W

ThermradRadiatorerEAN: 8698284360686
Pris fra 215,87 krtil 261 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 45,13 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 207,11 kr 14. apr.

Sammenlign priser på THERMRAD RADIATOR 11-500-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 218W. Ydelse 60/40/20 179W. Ydelse 45/35/20 106W og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 215.87 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Thermrad Radiator 11-H 500- L 400
215,87 kr
Til butik
Thermrad Radiator 11-H 500- L 400 billede

Produktinformation

THERMRAD COMPACT 4 radiator med 4 stk ½" anboringer placeret som A-B-C-D. Fremstillet efter EN-442. Leveres incl topriste og gavle samt bæring, prop og luftskrue. Lakeret i hvid Ral 9016 THERMRAD RADIATOR 11-500-400 4 x ½" anb. Ydelse 70/40/20 2

Produktspecifikationer

Mærke: Thermrad
Kategori: Heating Radiators
EAN: 8698284360686
Varenr.: 9351018316113
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Thermrad radiator 11-h 500- l 400
222,5 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Thermrad Compact 4 Type 11, H500 mm x L400 mm
230 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Thermrad Radiator 11-500-400
230 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
THERMRAD RADIATOR 11-500-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 218W. Ydelse 60/40/20 179W. Ydelse 45/35/20 106W
261 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad THERMRAD RADIATOR 11-500-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 218W. Ydelse 60/40/20 179W. Ydelse 45/35/20 106W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad THERMRAD RADIATOR 11-500-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 218W. Ydelse 60/40/20 179W. Ydelse 45/35/20 106W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk215,87 kr215,87 krKøb
2MaintainIt222,5 kr222,5 krKøb
3WATTOO.DK230 kr230 krKøb
4Elvvs.dk230 kr230 krKøb
5CS MEGASTORE DK261 kr300 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for THERMRAD RADIATOR 11-500-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 218W. Ydelse 60/40/20 179W. Ydelse 45/35/20 106W

PriceData har fulgt prisen på THERMRAD RADIATOR 11-500-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 218W. Ydelse 60/40/20 179W. Ydelse 45/35/20 106W i 173 dage. Laveste pris i perioden er 200,94 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 223 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 214 kr.

Den nuværende pris på 215,87 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for THERMRAD RADIATOR 11-500-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 218W. Ydelse 60/40/20 179W. Ydelse 45/35/20 106W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for THERMRAD RADIATOR 11-500-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 218W. Ydelse 60/40/20 179W. Ydelse 45/35/20 106W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026215,87 kr6,63 kr (3%)
2. jun. 2026222,5 kr6,63 kr (3%)
1. jun. 2026215,87 kr6,63 kr (3%)
31. maj 2026222,5 kr6,63 kr (3%)
20. maj 2026215,87 kr6,63 kr (3%)
19. maj 2026222,5 kr6,63 kr (3%)
10. maj 2026215,87 kr6,22 kr (3%)
26. apr. 2026209,65 kr2,54 kr (1%)
14. apr. 2026207,11 kr5,39 kr (3%)
13. apr. 2026212,5 kr5,39 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret