Gå til hovedindhold

THERMRAD RADIATOR 11-500-600 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 327W. Ydelse 60/40/20 268W. Ydelse 45/35/20 159W

ThermradRadiatorerEAN: 8698284360709
Pris fra 321,6 krtil 343 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 21,4 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 310,48 kr 14. apr.

Sammenlign priser på THERMRAD RADIATOR 11-500-600 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 327W. Ydelse 60/40/20 268W. Ydelse 45/35/20 159W og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 321.6 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Thermrad Radiator 11-H 500- L 600
321,6 kr
Til butik
Thermrad Radiator 11-H 500- L 600 billede

Produktinformation

THERMRAD COMPACT 4 radiator med 4 stk ½" anboringer placeret som A-B-C-D. Fremstillet efter EN-442. Leveres incl topriste og gavle samt bæring, prop og luftskrue. Lakeret i hvid Ral 9016 THERMRAD RADIATOR 11-500-600 4 x ½" anb. Ydelse 70/40/20 3

Produktspecifikationer

Mærke: Thermrad
Kategori: Heating Radiators
EAN: 8698284360709
Varenr.: 9351018414417
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Thermrad radiator 11-h 500- l 600
330 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Thermrad Compact 4 Type 11, H500 mm x L600 mm
339 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
THERMRAD RADIATOR 11-500-600 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 327W. Ydelse 60/40/20 268W. Ydelse 45/35/20 159W
339 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Thermrad Radiator 11-500-600
343 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad THERMRAD RADIATOR 11-500-600 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 327W. Ydelse 60/40/20 268W. Ydelse 45/35/20 159W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad THERMRAD RADIATOR 11-500-600 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 327W. Ydelse 60/40/20 268W. Ydelse 45/35/20 159W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk321,6 kr321,6 krKøb
2MaintainIt330 kr330 krKøb
3WATTOO.DK339 kr339 krKøb
4CS MEGASTORE DK339 kr378 krKøb
5Elvvs.dk343 kr343 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for THERMRAD RADIATOR 11-500-600 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 327W. Ydelse 60/40/20 268W. Ydelse 45/35/20 159W

PriceData har fulgt prisen på THERMRAD RADIATOR 11-500-600 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 327W. Ydelse 60/40/20 268W. Ydelse 45/35/20 159W i 173 dage. Laveste pris i perioden er 301,59 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 334 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 320 kr.

Den nuværende pris på 321,6 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for THERMRAD RADIATOR 11-500-600 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 327W. Ydelse 60/40/20 268W. Ydelse 45/35/20 159W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for THERMRAD RADIATOR 11-500-600 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 327W. Ydelse 60/40/20 268W. Ydelse 45/35/20 159W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026321,6 kr8,4 kr (3%)
2. jun. 2026330 kr8,4 kr (3%)
1. jun. 2026321,6 kr8,4 kr (3%)
31. maj 2026330 kr8,4 kr (3%)
20. maj 2026321,6 kr8,4 kr (3%)
19. maj 2026330 kr8,4 kr (3%)
10. maj 2026321,6 kr9,42 kr (3%)
26. apr. 2026312,18 kr1,7 kr (1%)
14. apr. 2026310,48 kr8,27 kr (3%)
13. apr. 2026318,75 kr8,27 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret