Gå til hovedindhold

THERMEX Ventilator EDM 80, standardmodel. Luftmængde 80 m³/h, mål 121,5x121,5/Ø94 mm.

ThermexMøblerEAN: 8413893174437
Pris fra 538 krtil 849 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 311 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 514 kr 24. apr.

Sammenlign priser på THERMEX Ventilator EDM 80, standardmodel. Luftmængde 80 m³/h, mål 121,5x121,5/Ø94 mm. og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 538 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
538 kr
Til butik
THERMEX Ventilator EDM 80, standardmodel. Luftmængde 80 m³/h, mål 121,5x121,5/Ø94 mm. billede

Produktspecifikationer

Mærke: Thermex
Kategori: A
Farve: 1
Artikel nr.: 8413893174437
EAN: 8413893174437
Varenr.: 6784144
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Thermex EDM 80 badventilator, Ø100 mm, hvid
539 kr
Til butik
Thermex EDM 80 badventilator, Ø100 mm, hvid billede

Produktinformation

EDM 80 standard badeværelsesventilator fra Thermex er en del af en serie, der består af gode, støjsvage ventilatorer til montage i badeværelser, toiletter eller andre mindre rum, hvor man ønsker udluftning. Spænding: 230V Montage: væg, loft eller kanal D...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Thermex
Kategori: Ventilatorer
Farve: white
Størrelse: 121.5 x 121.5 x 94 mm
EAN: 8413893174437
Varenr.: 9978854729
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Thermex EDM 80 badventilator, Ø100 mm, hvid
-17%549 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Thermex EDM 80 badventilator, Ø100 mm, hvid billede

Produktinformation

Denne EDM 80 standard badeværelsesventilator fra Thermex er en del af en serie, der består af gode, støjsvage ventilatorer til badeværelser, toiletter eller andre mindre rum, hvor man ønsker udluftning. De kan anvendes til udsugning gennem væg, loft eller...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Thermex
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: white
Størrelse: 121.5 x 121.5 x 94 mm
EAN: 8413893174437
Varenr.: 9978854729
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermex EDM 80 badventilator, Ø100 mm, hvid
549 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermex EDM 80 badventilator, Ø100 mm, hvid
549 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Thermex EDM 80 badventilator, Ø100 mm, hvid
579 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ventilator edm 80 ø94mm scandic
590 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Thermex EDM 80 badventilator, Ø100 mm, hvid
849 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad THERMEX Ventilator EDM 80, standardmodel. Luftmængde 80 m³/h, mål 121,5x121,5/Ø94 mm. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad THERMEX Ventilator EDM 80, standardmodel. Luftmængde 80 m³/h, mål 121,5x121,5/Ø94 mm. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK538 kr577 krKøb
2LavprisEl539 kr539 krKøb
3CompletVVS549 kr549 krKøb
4LavprisVVS549 kr549 krKøb
5LavprisVærktøj549 kr549 krKøb
6Greenline579 kr579 krKøb
7MaintainIt590 kr590 krKøb
8BilligVVS DK849 kr849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for THERMEX Ventilator EDM 80, standardmodel. Luftmængde 80 m³/h, mål 121,5x121,5/Ø94 mm.

PriceData har fulgt prisen på THERMEX Ventilator EDM 80, standardmodel. Luftmængde 80 m³/h, mål 121,5x121,5/Ø94 mm. i 175 dage. Laveste pris i perioden er 472 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 629 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 554 kr.

Den nuværende pris på 538 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for THERMEX Ventilator EDM 80, standardmodel. Luftmængde 80 m³/h, mål 121,5x121,5/Ø94 mm.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for THERMEX Ventilator EDM 80, standardmodel. Luftmængde 80 m³/h, mål 121,5x121,5/Ø94 mm. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026538 kr1 kr (0%)
23. maj 2026539 kr1 kr (0%)
20. maj 2026538 kr1 kr (0%)
18. maj 2026539 kr1 kr (0%)
12. maj 2026538 kr11 kr (2%)
11. maj 2026549 kr10 kr (2%)
8. maj 2026539 kr9 kr (2%)
6. maj 2026530 kr9 kr (2%)
3. maj 2026539 kr25 kr (5%)
24. apr. 2026514 kr16 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret