Gå til hovedindhold

Teltonika RUT361 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G - DIN rail mountable wall-mountable surface-mountable - Wireless router N Standard - 802.11n

TeltonikaNetværkEAN: 4779051840793
Pris fra 1.517 krtil 2.219 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 702 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.352 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Teltonika RUT361 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G - DIN rail mountable wall-mountable surface-mountable - Wireless router N Standard - 802.11n og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1517 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika RUT361 Trådløs router
1.517 kr
Til butik
Teltonika RUT361 Trådløs router billede

Produktinformation

Teltonika RUT361 - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - 3G, 4G - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, overflademonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Artikel nr.: RUT361100000
EAN: 4779051840793
Varenr.: 1002239776
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Rut361 Industrial Wireless Lte Router
-0%1.561 kr
Før 1.561,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUT361 - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - 3G, 4G - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, overflademonterbar
1.667 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUT361 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G - DIN rail mountable wall-mountable surface-mountable - Wireless router N Standard - 802.11n
1.712 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
4G LTE router - Teltonika RUT361 Cat 6, WiFi 4, 2x RJ45, IP30
1.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
4G LTE router - Teltonika RUT361 Cat 6, WiFi 4, 2x RJ45, IP30
2.019 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Teltonika Networks RUT361 (EU) LTE CAT6
2.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUT361 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G - DIN rail mountable wall-mountable surface-mountable - Wireless router N Standard - 802.11n koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUT361 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G - DIN rail mountable wall-mountable surface-mountable - Wireless router N Standard - 802.11n koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.517 kr1.517 krKøb
2Dustin DK1.561 kr1.647,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.667 kr1.667 krKøb
4Proshop DK1.712 kr1.712 krKøb
5Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
6Vivas DK2.019 kr2.098 krKøb
7Ultrashop2.219 kr2.219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika RUT361 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G - DIN rail mountable wall-mountable surface-mountable - Wireless router N Standard - 802.11n

PriceData har fulgt prisen på Teltonika RUT361 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G - DIN rail mountable wall-mountable surface-mountable - Wireless router N Standard - 802.11n i 138 dage. Laveste pris i perioden er 1.352 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 1.524 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.448 kr.

Den nuværende pris på 1.517 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Teltonika RUT361 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G - DIN rail mountable wall-mountable surface-mountable - Wireless router N Standard - 802.11n. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Teltonika RUT361 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G - DIN rail mountable wall-mountable surface-mountable - Wireless router N Standard - 802.11n de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.517 kr7 kr (0%)
30. maj 20261.524 kr5 kr (0%)
29. maj 20261.519 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.520 kr7 kr (0%)
27. maj 20261.513 kr4 kr (0%)
25. maj 20261.517 kr2 kr (0%)
24. maj 20261.519 kr10 kr (1%)
23. maj 20261.509 kr13 kr (1%)
22. maj 20261.522 kr86,62 kr (6%)
21. maj 20261.435,38 kr36,38 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret