Gå til hovedindhold

Teltonika RUT360 - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar

TeltonikaNetværkEAN: 4779027312804
Pris fra 1.751 krtil 2.139 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 388 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.254 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Teltonika RUT360 - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1751 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika RUT360 Trådløs router
1.751 kr
Til butik
Teltonika RUT360 Trådløs router billede

Produktinformation

Teltonika RUT360 - Trådløs router - WWAN 2-port switch 2,4 GHz - 3G, 4G

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Artikel nr.: RUT360000000
EAN: 4779027312804
Varenr.: 998914307
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUT360 - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar
1.797 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUT360 LTE CAT6 Industrial Cellular Router - Wireless router N Standard - 802.11n
1.797 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Rut360 Industrial Lte Cat6 Router
1.874 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Teltonika Networks RUT360 (EU) LTE CAT6
2.139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUT360 - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUT360 - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.751 kr1.751 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.797 kr1.797 krKøb
3Proshop DK1.797 kr1.797 krKøb
4Dustin DK1.874 kr1.960,25 krKøb
5Ultrashop2.139 kr2.139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika RUT360 - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar

PriceData har fulgt prisen på Teltonika RUT360 - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.140,88 kr (registreret d. 26. januar 2026), højeste er 1.764 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.462 kr.

Den nuværende pris på 1.751 kr er 20% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Teltonika RUT360 - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Teltonika RUT360 - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.751 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.753 kr5 kr (0%)
22. maj 20261.758 kr6 kr (0%)
20. maj 20261.764 kr2 kr (0%)
16. maj 20261.762 kr3 kr (0%)
14. maj 20261.759 kr4 kr (0%)
13. maj 20261.763 kr10 kr (1%)
12. maj 20261.753 kr6 kr (0%)
10. maj 20261.747 kr3 kr (0%)
9. maj 20261.750 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret