Gå til hovedindhold

Teltonika RUT260 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n

TeltonikaNetværkEAN: 4779051841332
Pris fra 1.270,83 krtil 1.719 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 448,17 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.093,74 kr 16. maj

Sammenlign priser på Teltonika RUT260 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1270.83 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUT260 - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - 3G, 4G - DIN monterbar på skinne
1.270,83 kr
Til butik
Teltonika RUT260 - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - 3G, 4G - DIN monterbar på skinne billede

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Mobilt internet
Farve: 1
Artikel nr.: RUT260 000000
EAN: 4779051841332
Varenr.: 20757033
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika RUT260 Trådløs router
1.339 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUT260 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n
1.347 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Teltonika Networks RUT260 (EU) WiFi/4G CAT6
1.389 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Rut260 4g Wireless Mobile Router
1.494 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
4G LTE router Teltonika RUT260 - industriel mobilrouter
-6%1.699 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
4G LTE router Teltonika RUT260 - industriel mobilrouter
-5%1.719 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUT260 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUT260 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.270,83 kr1.270,83 krKøb
2CompuMail DK1.339 kr1.339 krKøb
3Proshop DK1.347 kr1.347 krKøb
4Ultrashop1.389 kr1.389 krKøb
5Dustin DK1.494 kr1.580,25 krKøb
6Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
7Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika RUT260 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n

PriceData har fulgt prisen på Teltonika RUT260 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n i 186 dage. Laveste pris i perioden er 1.093,74 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 1.403 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.310 kr.

Den nuværende pris på 1.270,83 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Teltonika RUT260 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Teltonika RUT260 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.270,83 kr
17. maj 20261.270,78 kr177,04 kr (16%)
16. maj 20261.093,74 kr
13. maj 20261.093,88 kr181,76 kr (14%)
10. maj 20261.275,64 kr4,92 kr (0%)
26. apr. 20261.270,72 kr4,73 kr (0%)
25. apr. 20261.275,45 kr
15. apr. 20261.275,47 kr4,53 kr (0%)
4. mar. 20261.280 kr
2. mar. 20261.280,03 kr7,5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret