Gå til hovedindhold

Teltonika RUT301 - Router 4-port switch - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, overflademonterbar

TeltonikaNetværkEAN: 4779051840786
Pris fra 472 krtil 759 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 287 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 428,83 kr 24. maj

Sammenlign priser på Teltonika RUT301 - Router 4-port switch - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, overflademonterbar og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 472 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika RUT301 Router 4-port switch Kablet
472 kr
Til butik
Teltonika RUT301 Router 4-port switch Kablet billede

Produktinformation

Teltonika RUT301 - Router 4-port switch - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, overflademonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Artikel nr.: RUT301000000
EAN: 4779051840786
Varenr.: 1002250997
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUT301 - router - DIN rail mountable wall-mountable surface-mountable - Router
476 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUT301 - Router 4-port switch - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, overflademonterbar
479 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Rut301 Industrial Ethernet Router
524 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Teltonika RUT301 Router 4-port switch Kablet
619 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Router til netværk Teltonika RUT301 (EU) - industriel Ethernet-router
-1%739 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Router til netværk Teltonika RUT301 (EU) - industriel Ethernet-router
-1%759 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUT301 - Router 4-port switch - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, overflademonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUT301 - Router 4-port switch - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, overflademonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK472 kr472 krKøb
2Proshop DK476 kr515 krKøb
3CS MEGASTORE DK479 kr518 krKøb
4Dustin DK524 kr610,25 krKøb
5Ultrashop619 kr619 krKøb
6Boligcenter DK739 kr739 krKøb
7Vivas DK759 kr838 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika RUT301 - Router 4-port switch - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, overflademonterbar

PriceData har fulgt prisen på Teltonika RUT301 - Router 4-port switch - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, overflademonterbar i 169 dage. Laveste pris i perioden er 428,25 kr (registreret d. 26. januar 2026), højeste er 503 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 470 kr.

Den nuværende pris på 472 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Teltonika RUT301 - Router 4-port switch - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, overflademonterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Teltonika RUT301 - Router 4-port switch - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, overflademonterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026472 kr21 kr (5%)
28. maj 2026451 kr22,17 kr (5%)
24. maj 2026428,83 kr22,17 kr (5%)
21. maj 2026451 kr27 kr (6%)
20. maj 2026478 kr6 kr (1%)
18. maj 2026472 kr5 kr (1%)
17. maj 2026477 kr2 kr (0%)
16. maj 2026479 kr4 kr (1%)
15. maj 2026483 kr4 kr (1%)
13. maj 2026487 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret