Gå til hovedindhold

Teltonika RUT281 - LTE Cat4 Router - eSIM WiFi Dual Ethernet global 150/50 Mbps

TeltonikaEAN: 4779051845521
Pris fra 1.398 krtil 1.536 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 138 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.359 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Teltonika RUT281 - LTE Cat4 Router - eSIM WiFi Dual Ethernet global 150/50 Mbps og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1398 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika RUT281 LTE Trådløs Router
1.398 kr
Til butik
Teltonika RUT281 LTE Trådløs Router billede

Produktinformation

Teltonika RUT281 - Trådløs router - WWAN 1-port switch 2,4 GHz - 2G, 3G, 4G - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar, væg-monterbar

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Artikel nr.: RUT281000000
EAN: 4779051845521
Varenr.: 1003969584
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Rut281 Compact Global Lte Cat 4 Router
1.399 kr
Til butik
Teltonika Rut281 Compact Global Lte Cat 4 Router billede

Produktinformation

Pålidelige 4G LTE Cat4‑forbindelser leverer op til 150 Mbit/s ned, 50 Mbit/s op Dual SIM med eSIM og failover holder lokationer online under udfald Tre eksterne antennestik forbedrer signalet via SMA eller RP-SMA Bredt 9–30 V indgangsområde passer til industrielle og mobile strømsystemer Indbygget VPN og moderne protokoller muliggør sikker fjernadministration...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Routere
Artikel nr.: RUT281000000
EAN: 4779051845521
Varenr.: 5020083985
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUT281 - LTE Cat4 Router - eSIM WiFi Dual Ethernet global 150/50 Mbps
1.536 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUT281 - LTE Cat4 Router - eSIM WiFi Dual Ethernet global 150/50 Mbps koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUT281 - LTE Cat4 Router - eSIM WiFi Dual Ethernet global 150/50 Mbps koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.398 kr1.398 krKøb
2Dustin DK1.399 kr1.485,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.536 kr1.536 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika RUT281 - LTE Cat4 Router - eSIM WiFi Dual Ethernet global 150/50 Mbps

PriceData har fulgt prisen på Teltonika RUT281 - LTE Cat4 Router - eSIM WiFi Dual Ethernet global 150/50 Mbps i 90 dage. Laveste pris i perioden er 1.359 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 2.011 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.585 kr.

Den nuværende pris på 1.398 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Teltonika RUT281 - LTE Cat4 Router - eSIM WiFi Dual Ethernet global 150/50 Mbps. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Teltonika RUT281 - LTE Cat4 Router - eSIM WiFi Dual Ethernet global 150/50 Mbps de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.398 kr613 kr (30%)
29. maj 20262.011 kr143 kr (8%)
28. maj 20261.868 kr144 kr (8%)
27. maj 20261.724 kr139 kr (9%)
26. maj 20261.585 kr121 kr (8%)
25. maj 20261.464 kr105 kr (8%)
14. apr. 20261.359 kr5 kr (0%)
16. mar. 20261.364 kr130 kr (9%)
6. mar. 20261.494 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret