Gå til hovedindhold

Boligcenter Telt tæppe Blå og grå 400 x 400 cm Polyethylen

BoligcenterTelttilbehørEAN: 8721158782670
Pris fra 369 krtil 389 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 349 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Telt tæppe Blå og grå 400 x 400 cm Polyethylen og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 369 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Telt tæppe Blågrå 400 x 400 cm Polyethylen
369 kr
Til butik
Telt tæppe Blågrå 400 x 400 cm Polyethylen billede

Produktinformation

Tjek dette campingtæppe ud! Det har et minimalistisk design, der er perfekt til dem, der vil have noget enkelt og troværdigt som underlag. Den glatte tekstur og det solide mønster gør det pænt, mens det fungerer godt i udendørs omgivelser. Tæppet er bygget til holdbarhed og komfort, så du får et rent og behageligt underlag til telte og får dit campinggame op at køre. Materialer: Lavet af polyethylen, det her tæppe er meget UV-resistent og vandtæt. Perfekt til udendørs brug, det beskytter mod vejret og holder i lang tid til alle dine campingeventyr.UV-stabiliseret Finish: Den UV-stabiliserede finish holder tæppet stærkt, selv når solen skinner i lang tid. Det forhindrer falming og holder materialet robust, så det er smart til solrige ture.Letvægts Design: Dette tæppe er super nemt at flytte rundt, da det er let. Campister kan let skifte det eller rulle det sammen uden problemer, og det er nemt at gemme væk, når man skal til et nyt sted eller når vejret skifter.Camping Sæson Alsidighed: Selvom det er perfekt til sommercamping, kan du bruge dette tæppe når som helst. Det solide mønster passer til enhver teltstil, så du forbliver komfortabel og stilfuld, mens du camperer.Plejevejledning: Opbevar altid tæppet, når det er helt tørt. Rul eller fold det løst og hold det væk fra skarpe genstande og direkte sol for at holde det pænt. Følg disse tips, og dit tæppe holder i lang tid. Farve: BlågråMateriale: PolyethylenSamlede dimensioner: 400 x 400 CM (L x B)Vægt: 2.5 kgLet i vægtUV-bestandige materialerIndendørs / udendørs: Kun udendørsLeveringsindhold:1 x telt tæppeAntal varer: 1...

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør til telt
Vægt: 2.86g
EAN: 8721158782670
Varenr.: 1624802
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Telt tæppe Blå og grå 400 x 400 cm Polyethylen
381,98 kr
Til butik
Telt tæppe Blå og grå 400 x 400 cm Polyethylen billede

Produktinformation

Forvandl dit udendørs campingoplevelse med tæppet til teltet, et fantastisk tilbehør til udendørs elskere. Dette moderne telt tæppe booster dit campingsetup med sit enkle og funktionelle design med rene linjer. Om du slapper af under solen eller kigger på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Telttilbehør
EAN: 8721158782670
Varenr.: 15644141093247
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Telt tæppe Blågrå 400 x 400 cm Polyethylen
389 kr
Til butik
Telt tæppe Blågrå 400 x 400 cm Polyethylen billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Tilbehør til telt
Størrelse: 400 x 400 cm
Vægt: 2.86g
EAN: 8721158782670
Varenr.: 1624802
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Telt tæppe Blågrå 400 x 400 cm Polyethylen
389 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Telt tæppe Blå og grå 400 x 400 cm Polyethylen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Telt tæppe Blå og grå 400 x 400 cm Polyethylen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK369 kr369 krKøb
2Streetshoppen381,98 kr381,98 krKøb
3Livera DK389 kr458 krKøb
4Vivas DK389 kr458 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Telt tæppe Blå og grå 400 x 400 cm Polyethylen

PriceData har fulgt prisen på Telt tæppe Blå og grå 400 x 400 cm Polyethylen i 58 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 5. april 2026), højeste er 369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 365 kr.

Den nuværende pris på 369 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Telt tæppe Blå og grå 400 x 400 cm Polyethylen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Telt tæppe Blå og grå 400 x 400 cm Polyethylen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026369 kr6 kr (2%)
26. maj 2026363 kr6 kr (2%)
25. maj 2026369 kr6 kr (2%)
23. maj 2026363 kr6 kr (2%)
22. maj 2026369 kr5,85 kr (2%)
20. maj 2026363,15 kr5,85 kr (2%)
19. maj 2026369 kr5,85 kr (2%)
18. maj 2026363,15 kr5,85 kr (2%)
5. maj 2026369 kr20 kr (6%)
5. apr. 2026349 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret