Gå til hovedindhold

Boligcenter Telt tæppe Blå og grå 700 x 400 cm Polyethylen

BoligcenterTelttilbehørEAN: 8721158782700
Pris fra 529 krtil 549 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 521 kr 26. maj

Sammenlign priser på Telt tæppe Blå og grå 700 x 400 cm Polyethylen og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 529 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Telt tæppe Blågrå 400 x 700 cm Polyethylen
529 kr
Til butik
Telt tæppe Blågrå 400 x 700 cm Polyethylen billede

Produktinformation

Tjek dette campingtæppe ud! Det har et minimalistisk design, der er perfekt til dem, der vil have noget enkelt og troværdigt som underlag. Den glatte tekstur og det solide mønster gør det pænt, mens det fungerer godt i udendørs omgivelser. Tæppet er bygget til holdbarhed og komfort, så du får et rent og behageligt underlag til telte og får dit campinggame op at køre. Materialer: Lavet af polyethylen, det her tæppe er meget UV-resistent og vandtæt. Perfekt til udendørs brug, det beskytter mod vejret og holder i lang tid til alle dine campingeventyr.UV-stabiliseret Finish: Den UV-stabiliserede finish holder tæppet stærkt, selv når solen skinner i lang tid. Det forhindrer falming og holder materialet robust, så det er smart til solrige ture.Letvægts Design: Dette tæppe er super nemt at flytte rundt, da det er let. Campister kan let skifte det eller rulle det sammen uden problemer, og det er nemt at gemme væk, når man skal til et nyt sted eller når vejret skifter.Camping Sæson Alsidighed: Selvom det er perfekt til sommercamping, kan du bruge dette tæppe når som helst. Det solide mønster passer til enhver teltstil, så du forbliver komfortabel og stilfuld, mens du camperer.Plejevejledning: Opbevar altid tæppet, når det er helt tørt. Rul eller fold det løst og hold det væk fra skarpe genstande og direkte sol for at holde det pænt. Følg disse tips, og dit tæppe holder i lang tid. Farve: BlågråMateriale: PolyethylenSamlede dimensioner: 700 x 400 CM (L x B)Vægt: 4.5 kgLet i vægtUV-bestandige materialerSimpel at folde og gemme vækIndendørs / udendørs: Kun udendørsLeveringsindhold:1 x telt tæppeAntal varer: 1...

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør til telt
Vægt: 4.96g
EAN: 8721158782700
Varenr.: 1624805
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Telt tæppe Blå og grå 700 x 400 cm Polyethylen
548,12 kr
Til butik
Telt tæppe Blå og grå 700 x 400 cm Polyethylen billede

Produktinformation

Forvandl dit udendørs campingoplevelse med tæppet til teltet, et fantastisk tilbehør til udendørs elskere. Dette moderne telt tæppe booster dit campingsetup med sit enkle og funktionelle design med rene linjer. Om du slapper af under solen eller kigger på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Telttilbehør
EAN: 8721158782700
Varenr.: 15646302437759
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Telt tæppe Blågrå 400 x 700 cm Polyethylen
549 kr
Til butik
Telt tæppe Blågrå 400 x 700 cm Polyethylen billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Tilbehør til telt
Størrelse: 400 x 700 cm
Vægt: 4.96g
EAN: 8721158782700
Varenr.: 1624805
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Telt tæppe Blågrå 400 x 700 cm Polyethylen
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Telt tæppe Blå og grå 700 x 400 cm Polyethylen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Telt tæppe Blå og grå 700 x 400 cm Polyethylen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK529 kr529 krKøb
2Streetshoppen548,12 kr548,12 krKøb
3Livera DK549 kr618 krKøb
4Vivas DK549 kr618 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Telt tæppe Blå og grå 700 x 400 cm Polyethylen

PriceData har fulgt prisen på Telt tæppe Blå og grå 700 x 400 cm Polyethylen i 28 dage. Laveste pris i perioden er 521 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 525 kr.

Den nuværende pris på 529 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Telt tæppe Blå og grå 700 x 400 cm Polyethylen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Telt tæppe Blå og grå 700 x 400 cm Polyethylen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026529 kr8 kr (2%)
26. maj 2026521 kr8 kr (2%)
25. maj 2026529 kr8 kr (2%)
23. maj 2026521 kr8 kr (2%)
22. maj 2026529 kr7,9 kr (2%)
20. maj 2026521,1 kr7,9 kr (1%)
19. maj 2026529 kr7,9 kr (2%)
18. maj 2026521,1 kr7,9 kr (1%)
5. maj 2026529 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret