Gå til hovedindhold

Teknisk Belysnings Industri Møtrik m10x1 6-kant messing

Pris fra 3,8 krtil 13 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 9,2 kr (71% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Teknisk Belysnings Industri Møtrik m10x1 6-kant messing og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3.8 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Møtrik M10X1 6-kant messing
3,8 kr
Til butik
Møtrik M10X1 6-kant messing billede

Produktinformation

NV 14x3 mm møtrik

Produktspecifikationer

EAN: 5711958000503
Varenr.: 15842001387855
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mtrik M10X1 6-kant messing
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Møtrik messing 6-kantet 10 mm
13 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teknisk Belysnings Industri Møtrik m10x1 6-kant messing
13 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teknisk Belysnings Industri Møtrik m10x1 6-kant messing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teknisk Belysnings Industri Møtrik m10x1 6-kant messing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN3,8 kr3,8 krKøb
2WATTOO.DK8 kr8 krKøb
3CS MEGASTORE DK13 kr52 krKøb
4Proshop DK13 kr52 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teknisk Belysnings Industri Møtrik m10x1 6-kant messing

PriceData har fulgt prisen på Teknisk Belysnings Industri Møtrik m10x1 6-kant messing i 185 dage. Laveste pris i perioden er 3,8 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 17 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8 kr.

Den nuværende pris på 3,8 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 53% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Teknisk Belysnings Industri Møtrik m10x1 6-kant messing. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Teknisk Belysnings Industri Møtrik m10x1 6-kant messing de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 20263,8 kr4,2 kr (53%)
6. maj 20268 kr4,2 kr (111%)
21. mar. 20263,8 kr4,2 kr (53%)
20. mar. 20268 kr4,2 kr (111%)
17. mar. 20263,8 kr4,2 kr (53%)
16. mar. 20268 kr4,2 kr (111%)
4. mar. 20263,8 kr4,2 kr (53%)
3. mar. 20268 kr4,2 kr (111%)
10. feb. 20263,8 kr6,2 kr (62%)
9. feb. 202610 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret