Gå til hovedindhold

Solar Plus Forskruning EMC M12X1,5 Messing med møtrik, IP68, kabel Ø 3-6,5 mm

Solar PlusEludstyrEAN: 5705151115447
Pris fra 21,4 krtil 31 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 9,6 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12,71 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Forskruning EMC M12X1,5 Messing med møtrik, IP68, kabel Ø 3-6,5 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21.4 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Forskruning Emc M12X1,5 3-6,5 Mm Mess
21,4 kr
Til butik
Forskruning Emc M12X1,5 3-6,5 Mm Mess billede

Produktinformation

EMC forskruning hvori skærmen kan gennemføres Forskruning EMC M12X1,5 Messing med møtrik, IP68, kabel Ø 3-6,5 mm Søgetermer: 0813104449 - MT109855 - 0813104449 - 5705151115447

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 5705151115447
Varenr.: 8975441985873
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Forskruning emc m12x1,5 3-6,5 mm mess
22,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FORSKRUNING EMC M12X1,5 3-6,5 MM MESS
23,89 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Forskruning EMC M12X1,5 Messing med møtrik, IP68, kabel Ø 3-6,5 mm
31 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forskruning EMC M12X1,5 Messing med møtrik, IP68, kabel Ø 3-6,5 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forskruning EMC M12X1,5 Messing med møtrik, IP68, kabel Ø 3-6,5 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk21,4 kr21,4 krKøb
2MaintainIt22,5 kr22,5 krKøb
3EL-GROSSISTEN23,89 kr23,89 krKøb
4CS MEGASTORE DK31 kr70 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Forskruning EMC M12X1,5 Messing med møtrik, IP68, kabel Ø 3-6,5 mm

PriceData har fulgt prisen på Forskruning EMC M12X1,5 Messing med møtrik, IP68, kabel Ø 3-6,5 mm i 171 dage. Laveste pris i perioden er 12,66 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 22,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17 kr.

Den nuværende pris på 21,4 kr er 26% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Forskruning EMC M12X1,5 Messing med møtrik, IP68, kabel Ø 3-6,5 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Forskruning EMC M12X1,5 Messing med møtrik, IP68, kabel Ø 3-6,5 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202621,4 kr1,1 kr (5%)
19. maj 202622,5 kr1,1 kr (5%)
9. maj 202621,4 kr5,2 kr (32%)
7. maj 202616,2 kr5,2 kr (24%)
6. maj 202621,4 kr5,2 kr (32%)
26. apr. 202616,2 kr3,49 kr (27%)
14. apr. 202612,71 kr1,04 kr (8%)
13. apr. 202613,75 kr1,04 kr (8%)
19. feb. 202612,71 kr1,04 kr (8%)
18. feb. 202613,75 kr2,45 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret