Gå til hovedindhold

Hager Tehalit kanallåg FB60150/2 2 meter - perlehvid

HagerKablerEAN: 4012740124188
Pris fra 92 krtil 193,73 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 101,73 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 90 kr 6. maj

Sammenlign priser på Tehalit kanallåg FB60150/2 2 meter - perlehvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 92 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tehalit Kanallåg Fb60150 Perlehvid, (60x150)
92 kr
Til butik
Tehalit Kanallåg Fb60150 Perlehvid, (60x150) billede

Produktinformation

Kabelkanal til fremføring af installationkabel/data- telekabel.

Produktspecifikationer

Mærke: Hager
Kategori: FB60150 - Perlehvid
EAN: 4012740124188
Varenr.: 22593
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kanallåg f/fb60150 perlehvid
100 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tehalit kanallåg FB60150/2 2 meter - perlehvid
188,46 kr
Til butik
Tehalit kanallåg FB60150/2 2 meter - perlehvid billede

Produktinformation

Installationskanal låg type FB 60150 perlehvid. Nogle foretrækker, at låget på kanalen ligger udvendigt og dermed dækker hele fronten. Det gør, at kanalen virker mere diskret. I det udvendige låg er der ingen brydende linier, der gør opmærksom på sig selv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HAGER
Kategori: Rør & Kanaler / Kanal
EAN: 4012740124188
Varenr.: 15845612093775
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Tehalit kanallåg FB60150/2 2 meter - perlehvid
188,46 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kanallåg F/Fb60150 Perlehvid
193,73 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tehalit kanallåg FB60150/2 2 meter - perlehvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tehalit kanallåg FB60150/2 2 meter - perlehvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk92 kr92 krKøb
2MaintainIt100 kr100 krKøb
3EL-GROSSISTEN188,46 kr188,46 krKøb
4EL-NETSALG188,46 kr188,46 krKøb
5Billigelogvvs.dk193,73 kr193,73 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tehalit kanallåg FB60150/2 2 meter - perlehvid

PriceData har fulgt prisen på Tehalit kanallåg FB60150/2 2 meter - perlehvid i 175 dage. Laveste pris i perioden er 90 kr (registreret d. 26. januar 2026), højeste er 188,46 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 107 kr.

Den nuværende pris på 92 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Tehalit kanallåg FB60150/2 2 meter - perlehvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Tehalit kanallåg FB60150/2 2 meter - perlehvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202692 kr1 kr (1%)
25. maj 202691 kr9 kr (9%)
24. maj 2026100 kr9 kr (10%)
8. maj 202691 kr1 kr (1%)
6. maj 202690 kr10 kr (10%)
5. maj 2026100 kr10 kr (11%)
24. apr. 202690 kr10 kr (10%)
23. apr. 2026100 kr10 kr (11%)
24. mar. 202690 kr8,75 kr (9%)
23. mar. 202698,75 kr8,75 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret