Gå til hovedindhold

Hager Tehalit kanallåg FB60110/2 2 meter - perlehvid

HagerKablerEAN: 4012740147101
Pris fra 63 krtil 128,67 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 65,67 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 60 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Tehalit kanallåg FB60110/2 2 meter - perlehvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tehalit Kanallåg Fb60110 Perlehvid, (60x110)
63 kr
Til butik
Tehalit Kanallåg Fb60110 Perlehvid, (60x110) billede

Produktinformation

Kabelkanal til fremføring af installationkabel/data- telekabel.

Produktspecifikationer

Mærke: Hager
Kategori: FB60110 - Perlehvid
EAN: 4012740147101
Varenr.: 21564
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kanallåg f/fb60110 perlehvid
66,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tehalit kanallåg FB60110/2 2 meter - perlehvid
124,74 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Tehalit kanallåg FB60110/2 2 meter - perlehvid
124,74 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kanallåg F/Fb60110 Perlehvid
128,67 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tehalit kanallåg FB60110/2 2 meter - perlehvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tehalit kanallåg FB60110/2 2 meter - perlehvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk63 kr63 krKøb
2MaintainIt66,25 kr66,25 krKøb
3EL-GROSSISTEN124,74 kr124,74 krKøb
4EL-NETSALG124,74 kr124,74 krKøb
5Billigelogvvs.dk128,67 kr128,67 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tehalit kanallåg FB60110/2 2 meter - perlehvid

PriceData har fulgt prisen på Tehalit kanallåg FB60110/2 2 meter - perlehvid i 175 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 124,74 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 72 kr.

Den nuværende pris på 63 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Tehalit kanallåg FB60110/2 2 meter - perlehvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Tehalit kanallåg FB60110/2 2 meter - perlehvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202663 kr1 kr (2%)
25. maj 202662 kr4,25 kr (6%)
24. maj 202666,25 kr4,25 kr (7%)
8. maj 202662 kr1 kr (2%)
6. maj 202661 kr6,5 kr (10%)
5. maj 202667,5 kr6,5 kr (11%)
24. apr. 202661 kr6,5 kr (10%)
23. apr. 202667,5 kr6,5 kr (11%)
17. apr. 202661 kr1 kr (2%)
24. mar. 202660 kr6,25 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret