Gå til hovedindhold

IC Intracom TECHly - Beslag - Ultra-Slim - for LCD TV - sort - skærmstørrelse: 42-80 - monteringsgrænseflade: op til 800 x 600 mm - vægmonterbar

IC IntracomTv- og skærmbeslagEAN: 8054529022649
Pris fra 240 krtil 780 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 540 kr (69% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 208 kr 13. apr.

Sammenlign priser på TECHly - Beslag - Ultra-Slim - for LCD TV - sort - skærmstørrelse: 42-80 - monteringsgrænseflade: op til 800 x 600 mm - vægmonterbar og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 240 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TECHly beslag - Ultra-Slim - for LCD TV - sort
240 kr
Til butik
TECHly beslag - Ultra-Slim - for LCD TV - sort billede

Produktinformation

TECHly - Beslag - Ultra-Slim - for LCD TV - sort - skærmstørrelse: 42"-80" - monteringsgrænseflade: op til 800 x 600 mm - vægmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: IC Intracom
Artikel nr.: ICA-PLB-860
EAN: 8054529022649
Varenr.: 1000213173
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TECHly - Beslag - Ultra-Slim - for LCD TV - sort - skærmstørrelse: 42-80 - monteringsgrænseflade: op til 800 x 600 mm - vægmonterbar
266 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vægbeslag til TV TECHly 42-80" - Ultra Slim, fast, H600 mm
309 kr
Til butik
Vægbeslag til TV TECHly 42-80" - Ultra Slim, fast, H600 mm billede

Produktinformation

Stabilt og slankt vægbeslag til fladskærmMontér dit TV tæt på væggen med dette ultraslanke vægbeslag fra TECHly. Beslaget er fast (ikke-vippende) og passer til én skærm fra 42" til 80" med en maksimal vægt på 60 kg. Den indbyggede vaterpas gør det nemt at få TV’et perfekt i vater, så du får et pænt og professionelt resultat i stuen, mødelokalet eller gaming-rummet.Hvorfor vælge dette vægbeslag?Den kun 1,6 cm korte afstand til væggen giver et elegant, diskret look, mens den store VESA-understøttelse på 800 × 600 mm gør beslaget velegnet til mange store LED/LCD-TV. Medfølgende skruer, monteringssæt og hurtig guide hjælper dig godt i gang.Monteringstype: VægSkærmstørrelse: 42"–80" (106,7–203 cm)Maks. belastning: 60 kgVESA: 800 × 600 mm (min./maks.)Afstand til væg: 1,6 cmIndbygget vaterpas: JaHøjde: 60,0 cmBredde: 83,3 cmDybde: 2,2 cmVægt: 2,65 kgFarve: SortAntal skærme: 1Pakkeindhold: Monteringssæt, skruer, hurtig installationsvejledning...

Produktspecifikationer

Mærke: Techly
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 2.55g
EAN: 8054529022649
Varenr.: 1896196
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vægbeslag til TV TECHly 42-80" - Ultra Slim, fast, H600 mm
329 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IC INTRACOM techly - Maks 60 kg - Maks størrelse 80"
365 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Techly Beslag Op til VESA 800 x 600 - Maks 60 kg
780 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TECHly - Beslag - Ultra-Slim - for LCD TV - sort - skærmstørrelse: 42-80 - monteringsgrænseflade: op til 800 x 600 mm - vægmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TECHly - Beslag - Ultra-Slim - for LCD TV - sort - skærmstørrelse: 42-80 - monteringsgrænseflade: op til 800 x 600 mm - vægmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK240 kr240 krKøb
2CS MEGASTORE DK266 kr305 krKøb
3Boligcenter DK309 kr309 krKøb
4Vivas DK329 kr408 krKøb
5Proshop DK365 kr404 krKøb
6INphone.dk780 kr780 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TECHly - Beslag - Ultra-Slim - for LCD TV - sort - skærmstørrelse: 42-80 - monteringsgrænseflade: op til 800 x 600 mm - vægmonterbar

PriceData har fulgt prisen på TECHly - Beslag - Ultra-Slim - for LCD TV - sort - skærmstørrelse: 42-80 - monteringsgrænseflade: op til 800 x 600 mm - vægmonterbar i 187 dage. Laveste pris i perioden er 208 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 382 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 293 kr.

Den nuværende pris på 240 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for TECHly - Beslag - Ultra-Slim - for LCD TV - sort - skærmstørrelse: 42-80 - monteringsgrænseflade: op til 800 x 600 mm - vægmonterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for TECHly - Beslag - Ultra-Slim - for LCD TV - sort - skærmstørrelse: 42-80 - monteringsgrænseflade: op til 800 x 600 mm - vægmonterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026240 kr1 kr (0%)
12. maj 2026239 kr1 kr (0%)
9. maj 2026240 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026239 kr31 kr (15%)
13. apr. 2026208 kr66 kr (24%)
10. apr. 2026274 kr6 kr (2%)
7. apr. 2026268 kr94 kr (26%)
1. apr. 2026362 kr124 kr (52%)
31. mar. 2026238 kr6 kr (3%)
30. mar. 2026232 kr130 kr (36%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret