Gå til hovedindhold

Neomounts WL30-265BL1 mounting kit - Ultra-Flat fixed - for digital signage LCD panel / LCD display - black - Maks 60 kg - Maks størrelse 43"-85"

NeomountsTv- og skærmbeslagEAN: 8717371443900
Pris fra 343 krtil 529 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 186 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Neomounts WL30-265BL1 mounting kit - Ultra-Flat fixed - for digital signage LCD panel / LCD display - black - Maks 60 kg - Maks størrelse 43"-85" og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 343 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts WL30-265BL1 Monteringssæt Digital skiltning LCD-panel/LCD-display 43"-85"
343 kr
Til butik
Neomounts WL30-265BL1 Monteringssæt Digital skiltning LCD-panel/LCD-display 43"-85" billede

Produktinformation

Neomounts WL30-265BL1 - Monteringssæt (vægmontering) - Ultra-Flat, fast - for digital skiltning LCD-panel/LCD-display - stål - sort - skærmstørrelse: 43"-85"

Produktspecifikationer

Artikel nr.: WL30-265BL1
EAN: 8717371443900
Varenr.: 1002520719
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts WL30-265BL1 mounting kit - Ultra-Flat fixed - for digital signage LCD panel / LCD display - black - Maks 60 kg - Maks størrelse 43"-85"
467 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vægbeslag til TV 43-85" - Neomounts WL30-265BL1, ultrafladt
509 kr
Til butik
Vægbeslag til TV 43-85" - Neomounts WL30-265BL1, ultrafladt billede

Produktinformation

Stabilt og ultrafladt vægbeslag til store TVSkab et rent og stilfuldt udtryk i stuen, mødelokalet eller receptionen med Neomounts WL30-265BL1. Det ultraflade vægbeslag holder skærmen tæt på væggen og giver et elegant, pladsbesparende setup. Det er oplagt til dig, der vil have en solid og diskret montering af store TV-skærme.Fordele ved vægbeslag til TVBeslaget er fast (fixed), så din skærm hænger stabilt uden bevægelse. Det understøtter én skærm fra 43" til 85" og op til 60 kg, med fleksible VESA-mål fra 150 × 100 mm til 1200 × 800 mm. Afstanden til væggen er kun 7,5 cm, og den robuste konstruktion i stål sikrer langvarig brug.Type: Fast vægbeslagSkærmstørrelse: 43–85"Maks. belastning: 60 kgVESA-kompatibilitet: 150 × 100 mm til 1200 × 800 mmAntal skærme: 1Montering: VægAfstand til væg: 7,5 cmMateriale: StålFarve: SortBredde × højde × dybde: 64,0 × 23,6 × 7,5 cmVægt: 1,2 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 2.9g
EAN: 8717371443900
Varenr.: 1912491
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vægbeslag til TV 43-85" - Neomounts WL30-265BL1, ultrafladt
529 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts WL30-265BL1 mounting kit - Ultra-Flat fixed - for digital signage LCD panel / LCD display - black - Maks 60 kg - Maks størrelse 43"-85" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts WL30-265BL1 mounting kit - Ultra-Flat fixed - for digital signage LCD panel / LCD display - black - Maks 60 kg - Maks størrelse 43"-85" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK343 kr343 krKøb
2Proshop DK467 kr506 krKøb
3Boligcenter DK509 kr509 krKøb
4Vivas DK529 kr608 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts WL30-265BL1 mounting kit - Ultra-Flat fixed - for digital signage LCD panel / LCD display - black - Maks 60 kg - Maks størrelse 43"-85"

PriceData har fulgt prisen på Neomounts WL30-265BL1 mounting kit - Ultra-Flat fixed - for digital signage LCD panel / LCD display - black - Maks 60 kg - Maks størrelse 43"-85" i 160 dage. Laveste pris i perioden er 333 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 415 kr.

Den nuværende pris på 343 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Neomounts WL30-265BL1 mounting kit - Ultra-Flat fixed - for digital signage LCD panel / LCD display - black - Maks 60 kg - Maks størrelse 43"-85". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Neomounts WL30-265BL1 mounting kit - Ultra-Flat fixed - for digital signage LCD panel / LCD display - black - Maks 60 kg - Maks størrelse 43"-85" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026343 kr99 kr (22%)
9. maj 2026442 kr44 kr (11%)
8. maj 2026398 kr44 kr (10%)
30. apr. 2026442 kr44 kr (11%)
29. apr. 2026398 kr44 kr (10%)
28. apr. 2026442 kr44 kr (11%)
27. apr. 2026398 kr44 kr (10%)
25. apr. 2026442 kr34 kr (8%)
23. apr. 2026408 kr34 kr (8%)
6. apr. 2026442 kr34 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret