Gå til hovedindhold

TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 1000mm ø 84/20mm Til kappeskader

Te ConnectivityEludstyrEAN: 5017455002553
Pris fra 379,3 krtil 415 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 35,7 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 302 kr 7. maj

Sammenlign priser på TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 1000mm ø 84/20mm Til kappeskader og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 379.3 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
REPARATIONSMUFFE 84-20MM L:1000MM
379,3 kr
Til butik
REPARATIONSMUFFE 84-20MM L:1000MM billede

Produktinformation

Raychem reparationsmuffe type CRSM med skinne i længden af 1000mm 84/20 til samling af kunststofisolerede kabler

Produktspecifikationer

EAN: 5017455002553
Varenr.: 15842423275855
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 1000mm ø 84/20mm Til kappeskader
381 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Raychem Reperationsmuffe 84/20-1000 mm
381 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Reparationsmuffe 84-20Mm L:1000Mm
398,62 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Reparationsmuffe 84-20mm l:1000mm
415 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 1000mm ø 84/20mm Til kappeskader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 1000mm ø 84/20mm Til kappeskader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN379,3 kr379,3 krKøb
2CS MEGASTORE DK381 kr420 krKøb
3Proshop DK381 kr420 krKøb
4Billigelogvvs.dk398,62 kr398,62 krKøb
5MaintainIt415 kr415 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 1000mm ø 84/20mm Til kappeskader

PriceData har fulgt prisen på TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 1000mm ø 84/20mm Til kappeskader i 166 dage. Laveste pris i perioden er 302 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 379,3 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 333 kr.

Den nuværende pris på 379,3 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 24% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 1000mm ø 84/20mm Til kappeskader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 1000mm ø 84/20mm Til kappeskader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026379,3 kr4,55 kr (1%)
8. maj 2026374,75 kr72,75 kr (24%)
7. maj 2026302 kr2 kr (1%)
6. maj 2026304 kr2 kr (1%)
5. maj 2026306 kr2 kr (1%)
4. maj 2026308 kr2 kr (1%)
3. maj 2026310 kr2 kr (1%)
2. maj 2026312 kr2 kr (1%)
1. maj 2026314 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026316 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret