Gå til hovedindhold

TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 1000mm ø 53/13mm Til kappeskader

Te ConnectivityEludstyrEAN: 5017455002546
Pris fra 382,98 krtil 516 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 133,02 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 309 kr 7. maj

Sammenlign priser på TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 1000mm ø 53/13mm Til kappeskader og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 382.98 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
REPARATIONSMUFFE 53-13MM L:1000MM
382,98 kr
Til butik
REPARATIONSMUFFE 53-13MM L:1000MM billede

Produktinformation

Raychem reparationsmuffe type CRSM med skinne i længden af 1000mm 53/13 til samling af kunststofisolerede kabler

Produktspecifikationer

EAN: 5017455002546
Varenr.: 15842423800143
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Raychem Reperationsmuffe 53/13-1000 mm
383 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Reparationsmuffe 53-13Mm L:1000Mm
402,46 kr
Til butik
Reparationsmuffe 53-13Mm L:1000Mm billede

Produktinformation

Raychem reparationsmuffe type CRSM med skinne i længden af 1000mm 53/13 til samling af kunststofisolerede kabler Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 1000mm Ø53/13mm Til kappeskader Søgetermer: 9911001144 - - 9911001144 - 5017455002546...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Electronics Accessories
EAN: 5017455002546
Varenr.: 8014841250114
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Reparationsmuffe 53-13mm l:1000mm
418,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 1000mm ø 53/13mm Til kappeskader
516 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 1000mm ø 53/13mm Til kappeskader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 1000mm ø 53/13mm Til kappeskader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN382,98 kr382,98 krKøb
2Proshop DK383 kr422 krKøb
3Billigelogvvs.dk402,46 kr402,46 krKøb
4MaintainIt418,75 kr418,75 krKøb
5CS MEGASTORE DK516 kr555 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 1000mm ø 53/13mm Til kappeskader

PriceData har fulgt prisen på TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 1000mm ø 53/13mm Til kappeskader i 166 dage. Laveste pris i perioden er 309 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 382,98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 341 kr.

Den nuværende pris på 382,98 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 22% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 1000mm ø 53/13mm Til kappeskader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 1000mm ø 53/13mm Til kappeskader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026382,98 kr4,55 kr (1%)
8. maj 2026378,43 kr69,43 kr (22%)
7. maj 2026309 kr2 kr (1%)
6. maj 2026311 kr2 kr (1%)
5. maj 2026313 kr2 kr (1%)
4. maj 2026315 kr2 kr (1%)
3. maj 2026317 kr2 kr (1%)
2. maj 2026319 kr2 kr (1%)
1. maj 2026321 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026323 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret