Gå til hovedindhold

TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 500mm ø 84/20 Til kappeskader

RaychemEludstyrEAN: 5017455000085
Pris fra 256 krtil 297,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 41,5 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 500mm ø 84/20 Til kappeskader og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 256 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Raychem Reparationsmuffe crsm 84/20 anvendelig 50-23 mm
256 kr
Til butik
Raychem Reparationsmuffe crsm 84/20 anvendelig 50-23 mm billede

Produktinformation

Reparationsmuffe CRSM 84/20 anvendelig 50-23 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Raychem
Kategori: Forgreningsmateriel
Artikel nr.: RAYCHEM 2R
EAN: 5017455000085
Varenr.: 2950282
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 500mm ø 84/20 Til kappeskader
257 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Reparationsmuffe 84-20Mm L:500Mm
276,01 kr
Til butik
Reparationsmuffe 84-20Mm L:500Mm billede

Produktinformation

Raychem reparationsmuffe type CRSM med skinne i længden af 500mm 84/20 til samling af kunststofisolerede kabler Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 500mm Ø84/20 Til kappeskader Søgetermer: 9911000077 - - 9911000077 - 5017455000085

Produktspecifikationer

Kategori: Plumbing
EAN: 5017455000085
Varenr.: 8014841348418
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Reparationsmuffe 84-20mm l:500mm
297,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 500mm ø 84/20 Til kappeskader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 500mm ø 84/20 Til kappeskader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK256 kr295 krKøb
2CS MEGASTORE DK257 kr296 krKøb
3Billigelogvvs.dk276,01 kr276,01 krKøb
4MaintainIt297,5 kr297,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 500mm ø 84/20 Til kappeskader

PriceData har fulgt prisen på TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 500mm ø 84/20 Til kappeskader i 172 dage. Laveste pris i perioden er 253 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 275,97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 264 kr.

Den nuværende pris på 256 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 500mm ø 84/20 Til kappeskader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for TE CONNECTIVITY Reparationsmuffe CRSM med skinne Raychem R2 længden 500mm ø 84/20 Til kappeskader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026256 kr
2. maj 2026256,41 kr
30. apr. 2026256 kr3 kr (1%)
3. mar. 2026253 kr1 kr (0%)
1. mar. 2026254 kr1 kr (0%)
24. feb. 2026255 kr1 kr (0%)
20. feb. 2026256 kr
10. feb. 2026256,41 kr9,59 kr (4%)
6. feb. 2026266 kr6 kr (2%)
23. jan. 2026272 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret