Gå til hovedindhold

Tastatur trådløst - HP 450 Programmable Wireless Keyboard (fuld størrelse)

HPTastaturerEAN: 0196188162040
Pris fra 378 krtil 469 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 331 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Tastatur trådløst - HP 450 Programmable Wireless Keyboard (fuld størrelse) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 378 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 450 - Tastatur - Engelsk - Sort
378 kr
Til butik
HP 450 - Tastatur - Engelsk - Sort billede

Produktinformation

Tastatur, programmerbar, 100%, full size, trådløs, 2.4 GHz, QWERTY, Internationalt engelsk, sort

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 4R184AA
EAN: 0196188162040
Varenr.: 3454510
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 450 Tastatur Pressestempel Trådløs - US layout
393 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 450 Wireless BLK Programmab
399 kr
Til butik
HP 450 Wireless BLK Programmab billede

Produktinformation

HP 450 Wireless BLK Programmab Oplev friheden ved trådløs teknologi med HP 450 Wireless BLK Programmab. Dette stilfulde og ergonomisk designede tastatur er ideelt til både arbejde og underholdning. Med sin kompakte størrelse passer det perfekt på enhver s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tastaturer & Mus
EAN: 0196188162040
Varenr.: 89884
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur trådløst - HP 450 Programmable Wireless Keyboard (fuld størrelse)
449 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur trådløst - HP 450 Programmable Wireless Keyboard (fuld størrelse)
469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tastatur trådløst - HP 450 Programmable Wireless Keyboard (fuld størrelse) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tastatur trådløst - HP 450 Programmable Wireless Keyboard (fuld størrelse) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK378 kr417 krKøb
2CompuMail DK393 kr393 krKøb
3Ultrashop399 kr399 krKøb
4Boligcenter DK449 kr449 krKøb
5Vivas DK469 kr548 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tastatur trådløst - HP 450 Programmable Wireless Keyboard (fuld størrelse)

PriceData har fulgt prisen på Tastatur trådløst - HP 450 Programmable Wireless Keyboard (fuld størrelse) i 141 dage. Laveste pris i perioden er 331 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 365 kr.

Den nuværende pris på 378 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Tastatur trådløst - HP 450 Programmable Wireless Keyboard (fuld størrelse). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Tastatur trådløst - HP 450 Programmable Wireless Keyboard (fuld størrelse) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026378 kr38 kr (11%)
23. maj 2026340 kr38 kr (10%)
19. maj 2026378 kr38 kr (11%)
5. maj 2026340 kr52 kr (13%)
4. maj 2026392 kr43 kr (12%)
28. apr. 2026349 kr43 kr (11%)
27. apr. 2026392 kr43 kr (12%)
24. apr. 2026349 kr44 kr (11%)
23. apr. 2026393 kr44 kr (13%)
8. apr. 2026349 kr38 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret